Uitslag Zomeravondcompetitie 27 mei 2009

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 27 mei 2009, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 27 mei 2009, 21:48

Openboten Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
FRA 63 Parbleu
Onno Hamerling, Monotype 7.5
1 879 20:44:03,0 1:14:03,0 1:17:32,4 =GT * 100 / 95,5
NED 3462 Sjees
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 578 20:45:22,0 1:15:22,0 1:18:55,1 =GT * 100 / 95,5
H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
3 402 20:46:17,0 1:16:17,0 1:19:52,7 =GT * 100 / 95,5
STR 1 Empress
Jeroen Risseeuw, Star
4 277 20:50:17,0 1:20:17,0 1:21:05,6 =GT * 100 / 99,0
SPR 998 Sprinto
Marc Timmermans, Sprinto
5 180 20:49:09,0 1:19:09,0 1:22:52,8 =GT * 100 / 95,5
NED 470 Alive and Kicking
Andre Geleijnse, 470
dnf 101        
LAS 175460 Laser Radial 175460
Laser Radial
dns 0        
LAS 999 Laser vd Woude
Laser INT
dns 0        
FJ 1 Flyer
Flying junior
dns 0        
LAS 16 Moby Dick
Michel Salden, Laser 16
dns 0        

Kajuitboten Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
1 1142 21:00:58,0 1:30:58,0 1:19:06,1 =GT * 100 / 115,0
DUF 28 Alegria
Tilroe, Dufour 28
2 841 20:55:34,0 1:25:34,0 1:20:20,7 =GT * 100 / 106,5
BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
3 665 20:54:34,0 1:24:34,0 1:20:55,5 =GT * 100 / 104,5
SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
4 540 20:54:30,0 1:24:30,0 1:22:02,3 =GT * 100 / 103,0
GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
5 443 20:45:02,0 1:15:02,0 1:22:27,3 =GT * 100 / 91,0
JS 1 Diricawl
Jet Hanemaaijer, Jeanneau Brin de Folie
6 364 20:55:39,0 1:25:39,0 1:22:45,2 =GT * 100 / 103,5
TIR 1 Tirion
Rick Filius, Tirion 28
7 297 20:45:42,0 1:15:42,0 1:23:11,2 =GT * 100 / 91,0
NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
8 239 20:48:12,0 1:18:12,0 1:23:11,5 =GT * 100 / 94,0
JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
9 188 20:56:19,0 1:26:19,0 1:23:23,9 =GT * 100 / 103,5
FLT 1 Flirt
Rob Joosse, Flirt
10 142 21:09:37,0 1:39:37,0 1:27:18,4 =GT * 100 / 114,1
KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
11 101 21:04:24,0 1:34:24,0 1:34:24,0 =GT * 100 / 100,0
SM 1 Yellow Puffin
Ruud Risseeuw, Sailmaster 22
dns 0        
PIE 999 Hippocampe
Remco en Judith, Kievit 680
dns 0        
CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
dns 0        
CON 35 Saluti a tuti
E. Heugen, Contessa 35
dns 0        

ORC Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
1 879 21:05:11,0 1:30:11,0 1:12:38,6 =GT * 0,8055
NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
2 578 21:07:44,0 1:32:44,0 1:13:11,7 =GT * 0,7893
NED 7534 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
3 402 20:53:06,0 1:18:06,0 1:14:16,9 =GT * 0,9511
NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
4 277 20:56:06,0 1:21:06,0 1:14:30,4 =GT * 0,9187
NED 2733 Beau Bateau
Jan Willem Jansen, Extension Mk II
5 180 21:07:49,0 1:32:49,0 1:16:58,4 =GT * 0,8293
DB 34 Specie
Frans Kraak, Dehler 38
6 101 20:55:49,0 1:20:49,0 1:17:03,5 =GT * 0,9535
NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
dns 0        
NED 7106 Luchtvogel
L.W.,den Dikken, Spirit 28
dns 0