Uitslag Zomeravondcompetitie 25 mei 2011

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 25 mei 2011, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 26 mei 2011, 20:51

SW-hoog Race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten SM 1 Yellow Puffin
Ruud Risseeuw, Sailmaster 22
1 1180 20:53:34,0 1:13:34,0 1:04:15,0 =GT * 100 / 114,5
Openboten YNG 999 La gaviota
Coen Albers, Yngling
2 879 20:48:45,0 1:08:45,0 1:05:28,6 =GT * 100 / 105,0
Openboten YNG 227 Peu Agité
van Pagee, Yngling
3 703 20:50:37,0 1:10:37,0 1:07:15,2 =GT * 100 / 105,0
Openboten SPL 111 Boaz
Boaz Ras, Splash
4 578 21:00:19,0 1:20:19,0 1:09:14,3 =GT * 100 / 116,0
Kajuitboten BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
5 481 20:52:37,0 1:12:37,0 1:09:49,4 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten HBO 111 H L 'Eau
Houweling, H-boot
6 402 20:50:02,0 1:10:02,0 1:10:02,0 =GT * 100 / 100,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
7 335 21:01:34,0 1:21:34,0 1:11:14,2 =GT * 100 / 114,5
Kajuitboten DUF 28 Alegria
Nadine Tilroe, Dufour 28
8 277 20:56:58,0 1:16:58,0 1:14:00,4 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
9 226 20:57:00,0 1:17:00,0 1:15:33,9 =GT * 100 / 101,9
Kajuitboten SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
10 180 21:00:39,0 1:20:39,0 1:17:55,3 =GT * 100 / 103,5
Kajuitboten CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
11 139 21:05:01,0 1:25:01,0 1:23:21,0 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Folie
12 101 21:07:21,0 1:27:21,0 1:24:48,3 =GT * 100 / 103,0
Kajuitboten KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
dns 0        
Openboten LAS 54203 Ruud Risseeuw
Ruud Risseeuw, Laser
dnc 0        
Openboten GER 4688 't Loeder
Tijs Buijs, 470 Int.
dnc 0        
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800
dnc 0        

SW-laag Race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 7904 Moët
Willem Bastiaan van Pelt, Beneteau 25
1 1004 20:49:10,0 1:04:10,0 1:10:30,8 =GT * 100 / 91,0
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
2 703 20:51:22,0 1:06:22,0 1:10:58,8 =GT * 100 / 93,5
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
3 527 20:57:41,0 1:12:41,0 1:13:02,9 =GT * 100 / 99,5
Openboten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
4 402 20:54:55,0 1:09:55,0 1:13:12,7 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten J24 999 Jantje uut de kachel
Kajuitboten
5 305 20:55:23,0 1:10:23,0 1:14:28,8 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
6 226 20:56:07,0 1:11:07,0 1:21:44,6 =GT * 100 / 87,0
Kajuitboten NED 7534 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
7 159 20:56:37,0 1:11:37,0 1:25:15,5 =GT * 100 / 84,0
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
dnf 101        
Openboten SPR 998 Timmerman
Marc Timmerman, Sprinto
dns 0        
Kajuitboten GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
dns 0        
Kajuitboten UFO 27 Beaufort
Remco van de Winckel, Ufo 27
dns 0