Uitslag Zomeravondcompetitie 15 juli 2015

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 15 juli 2015, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 15 juli 2015, 21:52

Open boten - race 9


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
1 800 20:53:40,0 1:23:40,0 1:14:02,5 =GT * 100 / 113,0
NED 286 La gaviota
Coen Albers, Yngling
2 499 20:51:12,0 1:21:12,0 1:18:27,3 =GT * 100 / 103,5
NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
3 323 20:45:03,0 1:15:03,0 1:18:35,2 =GT * 100 / 95,5
YNG 227 Peu Agite
van Pagee, Yngling
4 198 20:56:00,0 1:26:00,0 1:23:05,5 =GT * 100 / 103,5
LAS 1 Marco
Marco Kreft, Laser INT
5 101 21:03:45,0 1:33:45,0 1:27:37,0 =GT * 100 / 107,0
D 330 Weerga
Wessel Liezinga, Draak
dns 0        
NED 326 Kuikens
Stan Tavenier, Yngling
dns 0        
SIM 34 Simoun
Marco Kreft, Simoun 485
dns 0        
YNG 1 Yippie Ya Yee
Yngling
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 9


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
1 1055 20:50:28,0 1:20:28,0 1:19:16,7 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten NED 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
2 754 20:54:23,0 1:24:23,0 1:21:31,8 =GT * 100 / 103,5
Kajuitboten TIR 1 Zwemer 1
Jon Boen, Tirion 21
3 578 20:58:41,0 1:28:41,0 1:23:39,8 =GT * 100 / 106,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
4 453 20:55:02,0 1:25:02,0 1:24:36,6 =GT * 100 / 100,5
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800
5 356 20:59:11,0 1:29:11,0 1:24:56,2 =GT * 100 / 105,0
Kajuitboten VIN 1 Giselle
Gide Watez, Vindo 32
6 277 21:03:40,0 1:33:40,0 1:28:16,9 =GT * 100 / 106,1
Kajuitboten CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
7 210 20:59:51,0 1:29:51,0 1:29:24,2 =GT * 100 / 100,5
Kajuitboten TIR 2 Zwemer 2
Annelieke Landre, Tirion 21
8 152 21:06:30,0 1:36:30,0 1:31:02,3 =GT * 100 / 106,0
Kajuitboten DEH 1 Fluck op Juck
Armin Wiegand, Dehler Optima 92
9 101 21:09:47,0 1:39:47,0 1:39:47,0 =GT * 100 / 100,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
dns 0        
Kajuitboten KLT 636 Hogeschool Zeeland
Rob Leye, Kelt 620
dns 0        
Kajuitboten 8016 High Note
Boaz Raz, Hunter Sonata
dns 0        
Kajuitboten FRI 22 Dolfijn
C.A. van de Weg, Friendship 22
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 9


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Overbeeke, Dehler 36 jv
1 946 20:42:02,0 1:07:02,0 1:20:16,8 =GT * 100 / 83,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson34x1.80
2 645 20:54:39,0 1:19:39,0 1:21:16,5 =GT * 100 / 98,0
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
3 469 20:48:32,0 1:13:32,0 1:25:00,6 =GT * 100 / 86,5
Kajuitboten NED 78 H L 'Eau
Bas van Houwelingen, H-boot
4 344 21:01:09,0 1:26:09,0 1:28:21,5 =GT * 100 / 97,5
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, BlueSail 24
5 247 20:55:40,0 1:20:40,0 1:29:37,8 =GT * 100 / 90,0
Kajuitboten DEH 33 Good luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
6 168 20:58:12,0 1:23:12,0 1:31:25,7 =GT * 100 / 91,0
Kajuitboten DEH 2 Compaan
Klaus Gabel, Dehler 34 u-d
7 101 20:59:47,0 1:24:47,0 1:34:43,8 =GT * 100 / 89,5
Kajuitboten 7030 Tartiflette
D.A. Ouwehand, Hunter 707
dns 0