Uitslag Zomeravondcompetitie 13 mei 2009

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 13 mei 2009, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 14 mei 2009, 19:35

Kajuitboten Race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
1 1142 20:41:39,0 1:11:39,0 1:16:13,4 =GT * 100 / 94,0
TIR 1 Tirion
Rick Filius, Tirion 28
2 841 20:39:34,0 1:09:34,0 1:16:26,8 =GT * 100 / 91,0
CON 35 Saluti a tuti
E. Heugen, Contessa 35
3 665 20:38:33,0 1:08:33,0 1:17:53,9 =GT * 100 / 88,0
H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
4 540 21:49:25,0 2:19:25,0 2:02:17,7 =GT * 100 / 114,0
CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
5 443 21:39:04,0 2:09:04,0 2:05:55,1 =GT * 100 / 102,5
FLT 1 Flirt
Rob Joosse, Flirt
6 364 22:21:57,0 2:51:57,0 2:30:42,1 =GT * 100 / 114,1
JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
7 297 22:09:18,0 2:39:18,0 2:33:54,8 =GT * 100 / 103,5
DUF 28 Alegria
Tilroe, Dufour 28
8 239 22:15:06,0 2:45:06,0 2:35:01,4 =GT * 100 / 106,5
JS 1 Diricawl
Jet Hanemaaijer, Jeanneau Brin de Folie
9 188 22:11:40,0 2:41:40,0 2:36:12,0 =GT * 100 / 103,5
KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
dnf 101        
PIE 999 hippocampe
Remco en Judith, Piewiet 680
dnf 101        
BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
dns 0        
SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
dnc 0        

Openboten Race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
STR 1 Empress
Jeroen Risseeuw, Star
1 1004 20:38:11,0 1:08:11,0 1:08:52,3 =GT * 100 / 99,0
H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
2 703 20:37:29,0 1:07:29,0 1:10:39,8 =GT * 100 / 95,5
FRA 63 Parbleu
Onno Hamerling, Monotype 7.5
3 527 20:39:18,0 1:09:18,0 1:12:33,9 =GT * 100 / 95,5
NED 3462 Sjees
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
4 402 20:39:28,0 1:09:28,0 1:12:44,4 =GT * 100 / 95,5
LAS 999 Laser vd Woude
Laser INT
5 305 21:38:35,0 2:08:35,0 1:57:58,0 =GT * 100 / 109,0
FJ 1 Flyer
Flying junior
6 226 22:06:48,0 2:36:48,0 2:16:20,9 =GT * 100 / 115,0
SPR 998 Sprinto
Marc Timmermans, Sprinto
dnf 101        
LAS 175460 Laser Radial 175460
Laser Radial
dnf 101        
NED 470 Alive and Kicking
Andre Geleijnse, 470
dns 0        
LAS 16 Moby Dick
Michel Salden, Laser 16
dnc 0        

ORC Race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
1 946 21:49:51,0 2:14:51,0 1:48:37,3 =GT * 0,8055
NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
2 645 21:46:48,0 2:11:48,0 2:01:05,1 =GT * 0,9187
NED 7534 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
3 469 21:43:49,0 2:08:49,0 2:02:31,1 =GT * 0,9511
NED 7106 Luchtvogel
L.W.,den Dikken, Spirit 28
4 344 22:12:39,0 2:37:39,0 2:04:09,0 =GT * 0,7875
NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
5 247 22:12:40,0 2:37:40,0 2:04:26,8 =GT * 0,7893
NED 2733 Beau Bateau
Jan Willem Jansen, Extension Mk II
6 168 22:21:22,0 2:46:22,0 2:17:58,1 =GT * 0,8293
DB 34 Specie
Frans Kraak, Dehler 38
7 101 22:20:40,0 2:45:40,0 2:37:57,8 =GT * 0,9535
NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
dns 0        
NED 7904 Mot
Willem Bastiaan van Pelt, Beneteau 25
dns 0