Uitslag Veerse Meer bokaal 2019

Home » Uitslagen » Veerse Meer bokaal 2019, WSV Arnemuiden
Geplaatst door Bram Schuit op 6 oktober 2019, 21:50

Klassement




No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 1036 Royal 1 - C6
Carl Winters, Bokaal, RYCB
7,0 (dnc) 1 1 (dnc) 3 2
2 1026 Team Spirit Lady - B6
John Dijkstra, Bokaal, WSV Arnemuiden
9,0 1 (dnc) 3 2 (dnc) 3
3 1016 Royal Power - A6
Christophe Dierckx, RYCB
10,0 3 4 (dnc) 1 2 (dnc)
4 1012 Valkeniers - A2
Jan Kees Valkier, Bokaal, WSV Wolphaartsdijk
24,0 4 9 (dnc) 4 7 (dnc)
5 1015 Team Oranjeplaat - A5
Bert de Ridder, Bokaal, WSV Arnemuiden
25,0 10 8 (dnc) 6 1 (dnc)
6 1037 The Limoncello's - C7
Ronald Passchier, WSV Arnemuiden
25,0 (dnc) 6 4 (dnc) 10 5
7 1032 BBQ Boys - C2
Maarten Koopen, Bokaal, WSV Wolphaartsdijk
26,0 (dnc) 11 8 (dnc) 6 1
8 1021 De Ploeg van Elke - B1
David Driebeek, RYCB
27,0 11 (dnc) 6 3 (dnc) 7
9 1027 Hanzes - B7
Hans Platteeuw, Bokaal, WSV Wolphaartsdijk
28,0 2 (dnc) 9 9 (dnc) 8
10 1013 Seagirls - A3
Eline Veerstraeten, Bokaal, RYCB
32,0 6 3 (dnc) 10 13 (dnc)
11 1017 Ouwe Jongens - A7
Frank de Vries, Bokaal, WSV Kamperland
32,0 9 12 (dnc) 7 4 (dnc)
12 1034 Veers Senioren Team - C4
Hans van Pagee, Bokaal, JC Veere
32,0 (dnc) 5 10 (dnc) 8 9
13 1038 Team Vogelvrij - C8
Tom Werff, Bokaal, WSV Arnemuiden
33,0 (dnc) 2 2 (dnc) dnf 4
14 1023 Royal Midlife - B3
Wilfried Strybol, Bokaal, RYCB
33,0 8 (dnc) 5 8 (dnc) 12
15 1011 Waterdanser - A1
Teun van Es, Bokaal, JC Veere
37,0 7 10 (dnc) 11 9 (dnc)
16 1025 Sail College 1 - B5
Sietze, Bokaal, Sail College
38,0 5 (dnc) 14 13 (dnc) 6
17 1018 Sail College 3 - A8
Laura, Bokaal, Sail College
39,0 14 15 (dnc) 5 5 (dnc)
18 1035 Mapibeer - C5
Pieter Louwerse, Bokaal, WSV Kamperland
42,0 (dnc) 7 7 (dnc) 15 13
19 1024 Frankestein - B4
Erik Franke, Bokaal, JC Veere
46,0 13 (dnc) 11 12 (dnc) 10
20 1031 Sail College 2 - C1
Paulien, Bokaal, Sail College
48,0 (dnc) 13 12 (dnc) 12 11
21 1033 De Badeentjes - C3
Thibo Brijssinck, RYCB
53,0 (dnc) 14 13 (dnc) 11 15
22 1028 Team Liberty - B8
Marcus Wallentin, Bokaal, WSV Kamperland
56,0 12 (dnc) 15 15 (dnc) 14
23 1014 Royal Chicks - A4
Els de Groote, RYCB
59,0 15 16 (dnc) 14 14 (dnc)
24 1022 Team Sybert - B2
Thomas van Beers, WSV Kamperland
100,0 (dns) (dnc) dns dns dnc dns

Uitslag wisselbeker




No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 1036 Royal 1 - C6
Carl Winters, Bokaal, RYCB
6,0 (dnc) 1 1 (dnc) 2 2
2 1026 Team Spirit Lady - B6
John Dijkstra, Bokaal, WSV Arnemuiden
8,0 1 (dnc) 3 1 (dnc) 3
3 1012 Valkeniers - A2
Jan Kees Valkier, Bokaal, WSV Wolphaartsdijk
18,0 3 7 (dnc) 2 6 (dnc)
4 1015 Team Oranjeplaat - A5
Bert de Ridder, Bokaal, WSV Arnemuiden
20,0 9 6 (dnc) 4 1 (dnc)
5 1032 BBQ Boys - C2
Maarten Koopen, Bokaal, WSV Wolphaartsdijk
21,0 (dnc) 9 6 (dnc) 5 1
6 1027 Hanzes - B7
Hans Platteeuw, Bokaal, WSV Wolphaartsdijk
22,0 2 (dnc) 7 7 (dnc) 6
7 1017 Ouwe Jongens - A7
Frank de Vries, Bokaal, WSV Kamperland
26,0 8 10 (dnc) 5 3 (dnc)
8 1013 Seagirls - A3
Eline Veerstraeten, Bokaal, RYCB
26,0 5 3 (dnc) 8 10 (dnc)
9 1034 Veers Senioren Team - C4
Hans van Pagee, Bokaal, JC Veere
26,0 (dnc) 4 8 (dnc) 7 7
10 1038 Team Vogelvrij - C8
Tom Werff, Bokaal, WSV Arnemuiden
27,0 (dnc) 2 2 (dnc) dnf 4
11 1023 Royal Midlife - B3
Wilfried Strybol, Bokaal, RYCB
27,0 7 (dnc) 4 6 (dnc) 10
12 1018 Sail College 3 - A8
Laura, Bokaal, Sail College
31,0 12 12 (dnc) 3 4 (dnc)
13 1025 Sail College 1 - B5
Sietze, Bokaal, Sail College
31,0 4 (dnc) 11 11 (dnc) 5
14 1011 Waterdanser - A1
Teun van Es, Bokaal, JC Veere
31,0 6 8 (dnc) 9 8 (dnc)
15 1035 Mapibeer - C5
Pieter Louwerse, Bokaal, WSV Kamperland
32,0 (dnc) 5 5 (dnc) 11 11
16 1024 Frankestein - B4
Erik Franke, Bokaal, JC Veere
38,0 11 (dnc) 9 10 (dnc) 8
17 1031 Sail College 2 - C1
Paulien, Bokaal, Sail College
39,0 (dnc) 11 10 (dnc) 9 9
18 1028 Team Liberty - B8
Marcus Wallentin, Bokaal, WSV Kamperland
46,0 10 (dnc) 12 12 (dnc) 12