Uitslag Snertrace 2019

Home » Uitslagen » Snertrace 2019, Jachtclub Veere
Geplaatst door Edwin Louwerse op 20 oktober 2019, 20:05

SW 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.50
1 1,0 14:19:54,0 2:19:54,0 2:28:30,8 =GT * 100 / 94,2
NED 1039 Salty Dog
Willem Garschagen, Etchell
2 2,0 14:17:42,0 2:17:42,0 2:33:51,3 =GT * 100 / 89,5
NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
3 3,0 14:37:44,0 2:37:44,0 2:38:31,6 =GT * 100 / 99,5
NED 7618 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau 25 Platu
4 4,0 14:25:12,0 2:25:12,0 2:40:26,5 =GT * 100 / 90,5
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
5 5,0 14:25:13,0 2:25:13,0 2:40:27,6 =GT * 100 / 90,5
VDS 900 Auklet
Bert de Ridder, Vd Stadt 900
6 6,0 14:32:15,0 2:32:15,0 2:41:58,1 =GT * 100 / 94,0
NED 700 l' Esprit du Morbihan
Vincent de Vries, Tina
7 7,0 14:21:45,0 2:21:45,0 2:42:00,0 =GT * 100 / 87,5
NED 33 NAP
Marcel van Pagee, Maxfun 25
8 8,0 14:21:23,0 2:21:23,0 2:47:19,1 =GT * 100 / 84,5
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
9 9,0 14:17:00,0 2:17:00,0 2:47:28,9 =GT * 100 / 81,8
BEL 1575 Deja Vu
Bart De Mare, Jeanneau Rush
10 10,0 14:40:17,0 2:40:17,0 2:49:04,5 =GT * 100 / 94,8
NED 8146 Camelot
Jet Idskes, First 40 SD
11 11,0 14:21:12,0 2:21:12,0 2:50:07,2 =GT * 100 / 83,0
NED 8978 Breeze
Antoine Pieters, Beneteau First 31.7
12 12,0 14:35:01,0 2:35:01,0 2:53:12,2 =GT * 100 / 89,5
DEH 33 Good luck charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33 cruising
13 13,0 14:34:51,0 2:34:51,0 2:54:58,3 =GT * 100 / 88,5
B 549 Caminante
Simon Gehres, Ohlson 35
14 14,0 14:50:08,0 2:50:08,0 2:55:23,7 =GT * 100 / 97,0
GBR 384 Mistress
Klaas Kapteijn, Melges 24
15 15,0 14:20:20,0 2:20:20,0 2:55:25,0 =GT * 100 / 80,0
GER 7833 LooRa5
Jan Pieter Loock, Code 8 Cruiser
16 16,0 14:24:47,0 2:24:47,0 2:56:33,9 =GT * 100 / 82,0
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirschberg, Dehler 34 u-d
17 17,0 14:35:17,0 2:35:17,0 2:57:15,8 =GT * 100 / 87,6
NED 2948 Nirvana
Jan Vermet, Sigma 36
18 18,0 14:40:10,0 2:40:10,0 2:57:57,8 =GT * 100 / 90,0
NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
19 19,0 14:47:14,0 2:47:14,0 2:59:49,2 =GT * 100 / 93,0
DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101*1.50
20 20,0 15:14:21,0 3:14:21,0 3:26:19,0 =GT * 100 / 94,2
DEH 34 Compaan
Klaus Gabel, Dehler 34 u-d
21 21,0 15:11:34,0 3:11:34,0 3:31:26,5 =GT * 100 / 90,6

SW 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
1 1,0 14:37:42,0 2:37:42,0 2:31:38,1 =GT * 100 / 104,0
F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
2 2,0 14:46:25,0 2:46:25,0 2:44:46,1 =GT * 100 / 101,0
SM 1 Yellow Puffin
Ruud Risseeuw, Sailmaster 22
3 3,0 15:11:53,0 3:11:53,0 2:45:25,0 =GT * 100 / 116,0
U 27 Blue Moon
Erik Franke, UFO 27
4 4,0 14:50:46,0 2:50:46,0 2:46:36,1 =GT * 100 / 102,5
D 28 Bikolo
John van Nunen, Dufour 2800
5 5,0 15:01:31,0 3:01:31,0 2:47:45,6 =GT * 100 / 108,2
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
6 6,0 14:56:12,0 2:56:12,0 2:49:25,4 =GT * 100 / 104,0
KI 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
7 7,0 15:19:06,0 3:19:06,0 2:50:27,7 =GT * 100 / 116,8
CO 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
8 8,0 14:58:45,0 2:58:45,0 2:51:03,2 =GT * 100 / 104,5
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
9 9,0 14:59:09,0 2:59:09,0 2:51:26,1 =GT * 100 / 104,5
PIE 8501 Amber
Izak de Looff, Piewiet 850
10 10,0 15:15:02,0 3:15:02,0 2:59:45,3 =GT * 100 / 108,5
AV 24 Oxys
Carlton Franklin, Avance 24
11 11,0 15:21:46,0 3:21:46,0 3:03:25,5 =GT * 100 / 110,0
E 30 BO
Pieter Joosse, Etap 30i
12 12,0 15:21:38,0 3:21:38,0 3:17:17,6 =GT * 100 / 102,2
E 26 Freya
Rudie Cools, Etap 26i
13 13,0 15:26:06,0 3:26:06,0 3:18:10,4 =GT * 100 / 104,0
15058 Quark
Onno van de Weg, Setka-A
14 14,0 15:23:11,0 3:23:11,0 3:20:10,8 =GT * 100 / 101,5
BEL 469 Freya
Jan Keersmaekers, Etap 20
dnf 17,0        
F 21 Dawn
Ruud Backx, Friendship 21
dnf 17,0        
NED 534 NES
Joey den Hollander, Mini-Ton
dnc 18,0