Uitslag Pannekoekrace van 13 april

Home » Uitslagen » Pannekoekrace van 13 april, WSV Wolphaartsdijk
Geplaatst door Bram Schuit op 15 april 2003, 21:25

Optimist A&B Race 1


Zeilno Naam    
NED 2345 Hansebas Meijer - A 1 1,0
NED 2403 Fedor Couvert - A 2 2,0
BEL 1026 Thijs Brons - A 3 3,0
NED 2327 Evert Hendriksen - A 4 4,0
NED 2490 Niels van Fraassen - B 5 5,0
NED 2181 Pjotr de Boer - A 6 6,0
NED 2157 Tom Thomaes - B 7 7,0
NED 2515 Kelian Lankester - B 8 8,0
NED 2402 Geert Liezenga - A 9 9,0
NED 2419 Pascal van de Mast - A 10 10,0
DC 20 Pieter Vroon - A 11 11,0
NED 2171 Jorrit de Boer - A 12 12,0
NED 2390 Amarens de Boer - B 13 13,0
NED 2315 Christiaan van Garderen - A 14 14,0
NED 2244 Iris van Zalinge - B 15 15,0
DC 35 Auda de Vin - B 16 16,0
NED 117 Tim Bosman - B (R117) 17 17,0

Optimist A&B Race 2


Zeilno Naam    
NED 2181 Pjotr de Boer - A 1 1,0
BEL 1026 Thijs Brons - A 2 2,0
NED 2419 Pascal van de Mast - A 3 3,0
NED 2157 Tom Thomaes - B 4 4,0
NED 2345 Hansebas Meijer - A 5 5,0
NED 2490 Niels van Fraassen - B 6 6,0
NED 2244 Iris van Zalinge - B 7 7,0
NED 2402 Geert Liezenga - A 8 8,0
NED 2403 Fedor Couvert - A 9 9,0
NED 2390 Amarens de Boer - B 10 10,0
NED 2327 Evert Hendriksen - A 11 11,0
NED 2315 Christiaan van Garderen - A 12 12,0
NED 2171 Jorrit de Boer - A 13 13,0
DC 20 Pieter Vroon - A 14 14,0
NED 2515 Kelian Lankester - B 15 15,0
DC 35 Auda de Vin - B 16 16,0
NED 117 Tim Bosman - B (R117) 17 17,0

Optimist A&B Race 3


Zeilno Naam    
BEL 1026 Thijs Brons - A 1 1,0
NED 2402 Geert Liezenga - A 2 2,0
NED 2345 Hansebas Meijer - A 3 3,0
NED 2181 Pjotr de Boer - A 4 4,0
NED 2327 Evert Hendriksen - A 5 5,0
NED 2171 Jorrit de Boer - A 6 6,0
NED 2403 Fedor Couvert - A 7 7,0
NED 2490 Niels van Fraassen - B 8 8,0
NED 2157 Tom Thomaes - B 9 9,0
NED 2315 Christiaan van Garderen - A 10 10,0
NED 2419 Pascal van de Mast - A 11 11,0
NED 2390 Amarens de Boer - B 12 12,0
NED 2244 Iris van Zalinge - B 13 13,0
NED 2515 Kelian Lankester - B 14 14,0
DC 20 Pieter Vroon - A 15 15,0
DC 35 Auda de Vin - B 16 16,0
NED 117 Tim Bosman - B (R117) 17 17,0

Optimist A&B Race 4


Zeilno Naam    
NED 2402 Geert Liezenga - A 1 1,0
BEL 1026 Thijs Brons - A 2 2,0
NED 2403 Fedor Couvert - A 3 3,0
NED 2171 Jorrit de Boer - A 4 4,0
NED 2181 Pjotr de Boer - A 5 5,0
NED 2157 Tom Thomaes - B 6 6,0
NED 2490 Niels van Fraassen - B 7 7,0
NED 2327 Evert Hendriksen - A 8 8,0
NED 2345 Hansebas Meijer - A 9 9,0
NED 2419 Pascal van de Mast - A 10 10,0
NED 2390 Amarens de Boer - B 11 11,0
NED 2244 Iris van Zalinge - B 12 12,0
NED 2315 Christiaan van Garderen - A 13 13,0
DC 20 Pieter Vroon - A 14 14,0
NED 2515 Kelian Lankester - B 15 15,0
DC 35 Auda de Vin - B 16 16,0
NED 117 Tim Bosman - B (R117) dnf 18,0

Optimist C Race 1


Zeilno Naam    
BEL 780 Maite Colombie 1 1,0
DC 97 Eric Vroon 2 2,0
NED 2341 Frank Wolf 3 3,0
DC 55 Dries Brons 4 4,0
NED 2479 Dewi Couvert 5 5,0
DC 46 Jaap de Meester 6 6,0
BEL 1007 Eva Decock 7 7,0
DC 67 Martin de Quelery 8 8,0
DC 57 Steef de Ceuster 9 9,0
NED 1752 Igor Sprangers 10 10,0
BEL 86 Marie Decock 11 11,0
DC 80 Joost Lammerts 12 12,0
NED 737 Matthijs van Fraassen 13 13,0
NED 232 Jasper Osinga 14 14,0

Optimist C Race 2


Zeilno Naam    
BEL 780 Maite Colombie 1 1,0
NED 2341 Frank Wolf 2 2,0
DC 97 Eric Vroon 3 3,0
NED 1752 Igor Sprangers 4 4,0
DC 46 Jaap de Meester 5 5,0
DC 55 Dries Brons 6 6,0
NED 2479 Dewi Couvert 7 7,0
DC 67 Martin de Quelery 8 8,0
BEL 1007 Eva Decock 9 9,0
NED 232 Jasper Osinga 10 10,0
DC 57 Steef de Ceuster 11 11,0
NED 737 Matthijs van Fraassen 12 12,0
DC 80 Joost Lammerts 13 13,0
BEL 86 Marie Decock dnf 15,0

Optimist C Race 3


Zeilno Naam    
DC 46 Jaap de Meester 1 1,0
NED 2341 Frank Wolf 2 2,0
NED 2479 Dewi Couvert 3 3,0
NED 1752 Igor Sprangers 4 4,0
DC 57 Steef de Ceuster 5 5,0
NED 232 Jasper Osinga 6 6,0
DC 67 Martin de Quelery 7 7,0
DC 97 Eric Vroon 8 8,0
DC 55 Dries Brons 9 9,0
BEL 780 Maite Colombie 10 10,0
BEL 1007 Eva Decock dnf 15,0
BEL 86 Marie Decock dnf 15,0
DC 80 Joost Lammerts dnf 15,0
NED 737 Matthijs van Fraassen ocs 15,0

Optimist C Race 4


Zeilno Naam    
NED 2479 Dewi Couvert 1 1,0
DC 46 Jaap de Meester 2 2,5
BEL 780 Maite Colombie 2 2,5
BEL 1007 Eva Decock 4 4,0
NED 2341 Frank Wolf 5 5,0
NED 1752 Igor Sprangers 6 6,0
DC 57 Steef de Ceuster 7 7,0
DC 67 Martin de Quelery 8 8,0
DC 55 Dries Brons 9 9,0
NED 232 Jasper Osinga 10 10,0
NED 737 Matthijs van Fraassen 11 11,0
DC 97 Eric Vroon 12 12,0
BEL 86 Marie Decock dnf 15,0
DC 80 Joost Lammerts dnf 15,0

Overigen Race 1


        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Minuten Minuten Minuten
50026 de Kort / Mertens 1 1,0 11:12:05,0 27,083 24,621  
48476 Veronique & Froukje vd Werff 2 2,0 11:12:10,0 27,167 24,697 0,076
48183 de Wit / Castelein 3 3,0 11:24:55,0 39,917 36,288 11,667

Overigen Race 2


        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Minuten Minuten Minuten
50026 de Kort / Mertens 1 1,0 13:01:00,0 41,000 37,273  
48476 Veronique & Froukje vd Werff 2 2,0 13:01:34,0 41,567 37,788 0,515
48183 de Wit / Castelein dnf 4,0 00:00:00,0      

Overigen Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Minuten Minuten Minuten
50026 de Kort / Mertens 1 1,0 15:03:42,0 43,700 39,727  
48476 Veronique & Froukje vd Werff 2 2,0 15:05:03,0 45,050 40,955 1,227
48183 de Wit / Castelein dnf 4,0 00:00:00,0      

Overigen Race 4


        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Minuten Minuten Minuten
50026 de Kort / Mertens 1 1,0 16:12:47,0 42,783 38,894  
48476 Veronique & Froukje vd Werff 2 2,0 16:13:15,0 43,250 39,318 0,424
48183 de Wit / Castelein dnc 4,0 00:00:00,0      

Splash A&B Race 1


Zeilno Naam    
1656 Danker Rijk - A 1 1,0
1632 Noortje Meijer - A 2 2,0
716 Joost Hendriksen - A 3 3,0
1769 Mavi Meijer - B 4 4,0
685 Igor van Zalingen - B 5 5,0
1133 Hein van Egmond - B 6 6,0
1800 Bram Muijssers - A 7 7,0
1101 Loes Thomaes - B 8 8,0
1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - B 9 9,0
1582 Sophie Gerritse - B 10 10,0
117 Maret Slemmer - A 11 11,0
1595 Bernd van der Bos - B 12 12,0
419 Eric Weekamp - B 13 13,0
179 Arnold, N - B 14 14,0

Splash A&B Race 2


Zeilno Naam    
1632 Noortje Meijer - A 1 1,0
716 Joost Hendriksen - A 2 2,0
685 Igor van Zalingen - B 3 3,0
1101 Loes Thomaes - B 4 4,0
1133 Hein van Egmond - B 5 5,0
117 Maret Slemmer - A 6 6,0
1595 Bernd van der Bos - B 7 7,0
1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - B 8 8,0
1769 Mavi Meijer - B 9 9,0
1656 Danker Rijk - A 10 10,0
1800 Bram Muijssers - A 11 11,0
179 Arnold, N - B 12 12,0
1582 Sophie Gerritse - B 13 13,0
419 Eric Weekamp - B 14 14,0

Splash A&B Race 3


Zeilno Naam    
1632 Noortje Meijer - A 1 1,0
716 Joost Hendriksen - A 2 2,0
1101 Loes Thomaes - B 3 3,0
1800 Bram Muijssers - A 4 4,0
685 Igor van Zalingen - B 5 5,0
1656 Danker Rijk - A 6 6,0
117 Maret Slemmer - A 7 7,0
1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - B 8 8,0
1595 Bernd van der Bos - B 9 9,0
1582 Sophie Gerritse - B 10 10,0
1133 Hein van Egmond - B 11 11,0
1769 Mavi Meijer - B 12 12,0
419 Eric Weekamp - B 13 13,0
179 Arnold, N - B dnf 15,0

Splash A&B Race 4


Zeilno Naam    
716 Joost Hendriksen - A 1 1,0
1632 Noortje Meijer - A 2 2,0
1656 Danker Rijk - A 3 3,0
1800 Bram Muijssers - A 4 4,0
685 Igor van Zalingen - B 5 5,0
1101 Loes Thomaes - B 6 6,0
117 Maret Slemmer - A 7 7,0
1595 Bernd van der Bos - B 8 8,0
1582 Sophie Gerritse - B 9 9,0
1133 Hein van Egmond - B 10 10,0
1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - B 11 11,0
1769 Mavi Meijer - B 12 12,0
419 Eric Weekamp - B 13 13,0
179 Arnold, N - B dnf 15,0

Uitslag Optimist A&B


No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 BEL 1026 Thijs Brons - A 8,0 3 2 1 2
2 NED 2181 Pjotr de Boer - A 16,0 6 1 4 5
3 NED 2345 Hansebas Meijer - A 18,0 1 5 3 9
4 NED 2402 Geert Liezenga - A 20,0 9 8 2 1
5 NED 2403 Fedor Couvert - A 21,0 2 9 7 3
6 NED 2157 Tom Thomaes - B 26,0 7 4 9 6
7 NED 2490 Niels van Fraassen - B 26,0 5 6 8 7
8 NED 2327 Evert Hendriksen - A 28,0 4 11 5 8
9 NED 2419 Pascal van de Mast - A 34,0 10 3 11 10
10 NED 2171 Jorrit de Boer - A 35,0 12 13 6 4
11 NED 2390 Amarens de Boer - B 46,0 13 10 12 11
12 NED 2244 Iris van Zalinge - B 47,0 15 7 13 12
13 NED 2315 Christiaan van Garderen - A 49,0 14 12 10 13
14 NED 2515 Kelian Lankester - B 52,0 8 15 14 15
15 DC 20 Pieter Vroon - A 54,0 11 14 15 14
16 DC 35 Auda de Vin - B 64,0 16 16 16 16
17 NED 117 Tim Bosman - B (R117) 69,0 17 17 17 dnf

Uitslag Optimist C


No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 2341 Frank Wolf 12,0 3 2 2 5
2 BEL 780 Maite Colombie 14,5 1 1 10 2
3 DC 46 Jaap de Meester 14,5 6 5 1 2
4 NED 2479 Dewi Couvert 16,0 5 7 3 1
5 NED 1752 Igor Sprangers 24,0 10 4 4 6
6 DC 97 Eric Vroon 25,0 2 3 8 12
7 DC 55 Dries Brons 28,0 4 6 9 9
8 DC 67 Martin de Quelery 31,0 8 8 7 8
9 DC 57 Steef de Ceuster 32,0 9 11 5 7
10 BEL 1007 Eva Decock 35,0 7 9 dnf 4
11 NED 232 Jasper Osinga 40,0 14 10 6 10
12 NED 737 Matthijs van Fraassen 51,0 13 12 ocs 11
13 DC 80 Joost Lammerts 55,0 12 13 dnf dnf
14 BEL 86 Marie Decock 56,0 11 dnf dnf dnf

Uitslag Overigen SW


No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 50026 de Kort / Mertens 4,0 1 1 1 1
2 48476 Veronique & Froukje vd Werff 8,0 2 2 2 2
3 48183 de Wit / Castelein 15,0 3 dnf dnf dnc

Uitslag Splash A&B


No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 1632 Noortje Meijer - A 6,0 2 1 1 2
2 716 Joost Hendriksen - A 8,0 3 2 2 1
3 685 Igor van Zalingen - B 18,0 5 3 5 5
4 1656 Danker Rijk - A 20,0 1 10 6 3
5 1101 Loes Thomaes - B 21,0 8 4 3 6
6 1800 Bram Muijssers - A 26,0 7 11 4 4
7 117 Maret Slemmer - A 31,0 11 6 7 7
8 1133 Hein van Egmond - B 32,0 6 5 11 10
9 1595 Bernd van der Bos - B 36,0 12 7 9 8
10 1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - B 36,0 9 8 8 11
11 1769 Mavi Meijer - B 37,0 4 9 12 12
12 1582 Sophie Gerritse - B 42,0 10 13 10 9
13 419 Eric Weekamp - B 53,0 13 14 13 13
14 179 Arnold, N - B 56,0 14 12 dnf dnf