Uitslag Opticup 14 juni

Home » Uitslagen » Opticup 14 juni, WSV Wolphaartsdijk
Geplaatst door Edwin Louwerse op 15 juni 2003, 21:41

Optimist A&B Race 1


Zeilno Naam    
BEL 1026 Thijs Brons - A 1 1,0
NED 2171 Jorrit de Boer - A 2 2,0
NED 2402 Geert Liezenga - A 3 3,0
NED 2490 Niels van Fraassen - B 4 4,0
NED 2345 Hansebas Meijer - A 5 5,0
NED 2327 Evert Hendriksen - A 6 6,0
DC 20 Pieter Vroon - A 7 7,0
NED 2403 Fedor Couvert - A 8 8,0
NED 2244 Iris van Zalinge - B 9 9,0
NED 2419 Pascal van de Mast - A 10 10,0
NED 2157 Tom Thomaes - B (1637) 11 11,0
NED 2181 Amarens de Boer - B 12 12,0
NED 2315 Christiaan van Garderen - A dnc 19,0
NED 2390 Pjotr de Boer - A dnc 19,0
NED 2515 Kelian Lankester - B dnc 19,0
NED 117 Tim Bosman - B (R117) dnc 19,0
DC 35 Auda de Vin - B dnc 19,0
BEL 970 Matthieu Serck - B dnc 19,0

Optimist A&B Race 2


Zeilno Naam    
NED 2327 Evert Hendriksen - A 1 1,0
NED 2345 Hansebas Meijer - A 2 2,0
NED 2419 Pascal van de Mast - A 3 3,0
BEL 1026 Thijs Brons - A 4 4,0
DC 20 Pieter Vroon - A 5 5,0
NED 2490 Niels van Fraassen - B 6 6,0
NED 2171 Jorrit de Boer - A 7 7,0
NED 2402 Geert Liezenga - A 8 8,0
NED 2403 Fedor Couvert - A 9 9,0
NED 2244 Iris van Zalinge - B 10 10,0
BEL 970 Matthieu Serck - B 11 11,0
NED 2157 Tom Thomaes - B (1637) 12 12,0
NED 2181 Amarens de Boer - B 13 13,0
NED 2315 Christiaan van Garderen - A dnc 19,0
NED 2390 Pjotr de Boer - A dnc 19,0
NED 2515 Kelian Lankester - B dnc 19,0
NED 117 Tim Bosman - B (R117) dnc 19,0
DC 35 Auda de Vin - B dnc 19,0

Optimist A&B Race 3


Zeilno Naam    
NED 2490 Niels van Fraassen - B 1 1,0
NED 2171 Jorrit de Boer - A 2 2,0
DC 20 Pieter Vroon - A 3 3,0
BEL 1026 Thijs Brons - A 4 4,0
NED 2345 Hansebas Meijer - A 5 5,0
NED 2157 Tom Thomaes - B (1637) 6 6,0
NED 2419 Pascal van de Mast - A 7 7,0
NED 2402 Geert Liezenga - A 8 8,0
NED 2403 Fedor Couvert - A 9 9,0
NED 2327 Evert Hendriksen - A 10 10,0
NED 2244 Iris van Zalinge - B 11 11,0
NED 2181 Amarens de Boer - B 12 12,0
BEL 970 Matthieu Serck - B 13 13,0
NED 2315 Christiaan van Garderen - A dnc 19,0
NED 2390 Pjotr de Boer - A dnc 19,0
NED 2515 Kelian Lankester - B dnc 19,0
NED 117 Tim Bosman - B (R117) dnc 19,0
DC 35 Auda de Vin - B dnc 19,0

Optimist C Race 1


Zeilno Naam    
BEL 780 Maite Colombie 1 1,0
DC 97 Eric Vroon 2 2,0
DC 57 Steef de Ceuster 3 3,0
BEL 1007 Eva Decock 4 4,0
NED 2479 Dewi Couvert 5 5,0
DC 67 Martin de Quelery 6 6,0
DC 60 Koen Hoogstraten 7 7,0
NED 737 Matthijs van Fraassen 8 8,0
DC 55 Dries Brons 9 9,0
DC 80 Joost Lammerts 10 10,0
NED 2341 Frank Wolf dnc 28,0
DC 46 Jaap de Meester dnc 28,0
BEL 86 Marie Decock dnc 28,0
NED 232 Jasper Osinga dnc 28,0
NED 1752 Igor Sprangers dnc 28,0
NED 7 Victor Reinders dnc 28,0
NED 2008 Isabel Bouman dnc 28,0
DC 49 Willemijne van kooten dnc 28,0
DC 51 Emmelie van Kooten dnc 28,0
DC 77 Marthe v Russen Groen dnc 28,0
NED 1068 Bas vd Ploeg dnc 28,0
NED 3 Jens de Voogd dnc 28,0
DC 69 Pablo Albers dnc 28,0
GER 241 Maxim vd Mast dnc 28,0
DC 48 Lotte van Ouwerkerk dnc 28,0
DC 47 Gijs van Ouwerkerk dnc 28,0
DC 52 Maxime Belgers dnc 28,0

Optimist C Race 2


Zeilno Naam    
BEL 780 Maite Colombie 1 1,0
DC 97 Eric Vroon 2 2,0
NED 2479 Dewi Couvert 3 3,0
DC 67 Martin de Quelery 4 4,0
DC 57 Steef de Ceuster 5 5,0
BEL 1007 Eva Decock 6 6,0
DC 55 Dries Brons 7 7,0
NED 737 Matthijs van Fraassen 8 8,0
DC 80 Joost Lammerts 9 9,0
DC 60 Koen Hoogstraten 10 10,0
NED 2341 Frank Wolf dnc 28,0
DC 46 Jaap de Meester dnc 28,0
BEL 86 Marie Decock dnc 28,0
NED 232 Jasper Osinga dnc 28,0
NED 1752 Igor Sprangers dnc 28,0
NED 7 Victor Reinders dnc 28,0
NED 2008 Isabel Bouman dnc 28,0
DC 49 Willemijne van kooten dnc 28,0
DC 51 Emmelie van Kooten dnc 28,0
DC 77 Marthe v Russen Groen dnc 28,0
NED 1068 Bas vd Ploeg dnc 28,0
NED 3 Jens de Voogd dnc 28,0
DC 69 Pablo Albers dnc 28,0
GER 241 Maxim vd Mast dnc 28,0
DC 48 Lotte van Ouwerkerk dnc 28,0
DC 47 Gijs van Ouwerkerk dnc 28,0
DC 52 Maxime Belgers dnc 28,0

Optimist C Race 3


Zeilno Naam    
BEL 780 Maite Colombie 1 1,0
DC 97 Eric Vroon 2 2,0
DC 60 Koen Hoogstraten 3 3,0
DC 67 Martin de Quelery 4 4,0
DC 80 Joost Lammerts 5 5,0
NED 737 Matthijs van Fraassen 6 6,0
DC 57 Steef de Ceuster 7 7,0
NED 2479 Dewi Couvert 8 8,0
NED 2341 Frank Wolf dnc 28,0
DC 46 Jaap de Meester dnc 28,0
BEL 1007 Eva Decock dnc 28,0
BEL 86 Marie Decock dnc 28,0
DC 55 Dries Brons dnc 28,0
NED 232 Jasper Osinga dnc 28,0
NED 1752 Igor Sprangers dnc 28,0
NED 7 Victor Reinders dnc 28,0
NED 2008 Isabel Bouman dnc 28,0
DC 49 Willemijne van kooten dnc 28,0
DC 51 Emmelie van Kooten dnc 28,0
DC 77 Marthe v Russen Groen dnc 28,0
NED 1068 Bas vd Ploeg dnc 28,0
NED 3 Jens de Voogd dnc 28,0
DC 69 Pablo Albers dnc 28,0
GER 241 Maxim vd Mast dnc 28,0
DC 48 Lotte van Ouwerkerk dnc 28,0
DC 47 Gijs van Ouwerkerk dnc 28,0
DC 52 Maxime Belgers dnc 28,0

Splash A&B Race 1


Zeilno Naam    
1740 Freija Duvekot 1 1,0
1769 Mavi Meijer - B 2 2,0
685 Igor van Zalingen - B 3 3,0
1939 Hein van Egmond - B 4 4,0
1656 Danker Rijk - A 5 5,0
1595 Bernd van der Bos - B dnc 17,0
1101 Loes Thomaes - A dnc 17,0
1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - A dnc 17,0
716 Joost Hendriksen - A dnc 17,0
1632 Noortje Meijer - A dnc 17,0
1800 Bram Muijssers - A dnc 17,0
179 Arnold, N - B dnc 17,0
1582 Sophie Gerritse - B dnc 17,0
419 Eric Weekamp - B dnc 17,0
117 Maret Slemmer - A dnc 17,0
300 Paul Wattez - B dnc 17,0

Splash A&B Race 2


Zeilno Naam    
1656 Danker Rijk - A 1 1,0
685 Igor van Zalingen - B 2 2,0
1939 Hein van Egmond - B 3 3,0
1740 Freija Duvekot 4 4,0
1769 Mavi Meijer - B 5 5,0
1595 Bernd van der Bos - B dnc 17,0
1101 Loes Thomaes - A dnc 17,0
1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - A dnc 17,0
716 Joost Hendriksen - A dnc 17,0
1632 Noortje Meijer - A dnc 17,0
1800 Bram Muijssers - A dnc 17,0
179 Arnold, N - B dnc 17,0
1582 Sophie Gerritse - B dnc 17,0
419 Eric Weekamp - B dnc 17,0
117 Maret Slemmer - A dnc 17,0
300 Paul Wattez - B dnc 17,0

Splash A&B Race 3


Zeilno Naam    
1939 Hein van Egmond - B 1 1,0
685 Igor van Zalingen - B 2 2,0
1740 Freija Duvekot 3 3,0
1769 Mavi Meijer - B 4 4,0
1656 Danker Rijk - A 5 5,0
1595 Bernd van der Bos - B dnc 17,0
1101 Loes Thomaes - A dnc 17,0
1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - A dnc 17,0
716 Joost Hendriksen - A dnc 17,0
1632 Noortje Meijer - A dnc 17,0
1800 Bram Muijssers - A dnc 17,0
179 Arnold, N - B dnc 17,0
1582 Sophie Gerritse - B dnc 17,0
419 Eric Weekamp - B dnc 17,0
117 Maret Slemmer - A dnc 17,0
300 Paul Wattez - B dnc 17,0

Overigen Race 1


Zeilno Naam    
753 Chantal de Pree 1 1,0
48183 de Wit / Castelein dnc 5,0
48476 Veronique & Froukje vd Werff dnc 5,0
50026 de Kort / Mertens dnc 5,0

Overigen Race 2


Zeilno Naam    
753 Chantal de Pree 1 1,0
48183 de Wit / Castelein dnc 5,0
48476 Veronique & Froukje vd Werff dnc 5,0
50026 de Kort / Mertens dnc 5,0

Overigen Race 3


Zeilno Naam    
753 Chantal de Pree 1 1,0
48183 de Wit / Castelein dnc 5,0
48476 Veronique & Froukje vd Werff dnc 5,0
50026 de Kort / Mertens dnc 5,0

Uitslag Optimist A&B
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 BEL 1026 Thijs Brons - A 9,0 1 4 4
2 NED 2490 Niels van Fraassen - B 11,0 4 6 1
3 NED 2171 Jorrit de Boer - A 11,0 2 7 2
4 NED 2345 Hansebas Meijer - A 12,0 5 2 5
5 DC 20 Pieter Vroon - A 15,0 7 5 3
6 NED 2327 Evert Hendriksen - A 17,0 6 1 10
7 NED 2402 Geert Liezenga - A 19,0 3 8 8
8 NED 2419 Pascal van de Mast - A 20,0 10 3 7
9 NED 2403 Fedor Couvert - A 26,0 8 9 9
10 NED 2157 Tom Thomaes - B (1637) 29,0 11 12 6
11 NED 2244 Iris van Zalinge - B 30,0 9 10 11
12 NED 2181 Amarens de Boer - B 37,0 12 13 12
13 BEL 970 Matthieu Serck - B 43,0 dnc 11 13
14 NED 2315 Christiaan van Garderen - A 57,0 dnc dnc dnc
14 NED 2390 Pjotr de Boer - A 57,0 dnc dnc dnc
14 NED 2515 Kelian Lankester - B 57,0 dnc dnc dnc
14 NED 117 Tim Bosman - B (R117) 57,0 dnc dnc dnc
14 DC 35 Auda de Vin - B 57,0 dnc dnc dnc


Uitslag Optimist C
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 BEL 780 Maite Colombie 3,0 1 1 1
2 DC 97 Eric Vroon 6,0 2 2 2
3 DC 67 Martin de Quelery 14,0 6 4 4
4 DC 57 Steef de Ceuster 15,0 3 5 7
5 NED 2479 Dewi Couvert 16,0 5 3 8
6 DC 60 Koen Hoogstraten 20,0 7 10 3
7 NED 737 Matthijs van Fraassen 22,0 8 8 6
8 DC 80 Joost Lammerts 24,0 10 9 5
9 BEL 1007 Eva Decock 38,0 4 6 dnc
10 DC 55 Dries Brons 44,0 9 7 dnc
11 NED 2341 Frank Wolf 84,0 dnc dnc dnc
11 DC 46 Jaap de Meester 84,0 dnc dnc dnc
11 BEL 86 Marie Decock 84,0 dnc dnc dnc
11 NED 232 Jasper Osinga 84,0 dnc dnc dnc
11 NED 1752 Igor Sprangers 84,0 dnc dnc dnc
11 NED 7 Victor Reinders 84,0 dnc dnc dnc
11 NED 2008 Isabel Bouman 84,0 dnc dnc dnc
11 DC 49 Willemijne van kooten 84,0 dnc dnc dnc
11 DC 51 Emmelie van Kooten 84,0 dnc dnc dnc
11 DC 77 Marthe v Russen Groen 84,0 dnc dnc dnc
11 NED 1068 Bas vd Ploeg 84,0 dnc dnc dnc
11 NED 3 Jens de Voogd 84,0 dnc dnc dnc
11 DC 69 Pablo Albers 84,0 dnc dnc dnc
11 GER 241 Maxim vd Mast 84,0 dnc dnc dnc
11 DC 48 Lotte van Ouwerkerk 84,0 dnc dnc dnc
11 DC 47 Gijs van Ouwerkerk 84,0 dnc dnc dnc
11 DC 52 Maxime Belgers 84,0 dnc dnc dnc


Uitslag Splash A&B
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 685 Igor van Zalingen - B 7,0 3 2 2
2 1939 Hein van Egmond - B 8,0 4 3 1
3 1740 Freija Duvekot 8,0 1 4 3
4 1656 Danker Rijk - A 11,0 5 1 5
5 1769 Mavi Meijer - B 11,0 2 5 4
6 1595 Bernd van der Bos - B 51,0 dnc dnc dnc
6 1101 Loes Thomaes - A 51,0 dnc dnc dnc
6 1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - A 51,0 dnc dnc dnc
6 716 Joost Hendriksen - A 51,0 dnc dnc dnc
6 1632 Noortje Meijer - A 51,0 dnc dnc dnc
6 1800 Bram Muijssers - A 51,0 dnc dnc dnc
6 179 Arnold, N - B 51,0 dnc dnc dnc
6 1582 Sophie Gerritse - B 51,0 dnc dnc dnc
6 419 Eric Weekamp - B 51,0 dnc dnc dnc
6 117 Maret Slemmer - A 51,0 dnc dnc dnc
6 300 Paul Wattez - B 51,0 dnc dnc dnc


Uitslag Overigen
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 753 Chantal de Pree 3,0 1 1 1
2 48183 de Wit / Castelein 15,0 dnc dnc dnc
2 48476 Veronique & Froukje vd Werff 15,0 dnc dnc dnc
2 50026 de Kort / Mertens 15,0 dnc dnc dnc


Uitslag 490 SW Faktor
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 NED 1502 Sander de Kok 3,0 1 1 1
2 BEL 3301 Eric Boels 6,0 2 2 2
3 NED 36096 Joost Hendriksen 420 10,0 4 3 3
4 NED 3505 Jan van Cotthem 13,0 3 dnc dnc