Uitslag Nazomeravondcompetitie 31 augustus 2011

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 31 augustus 2011, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 31 augustus 2011, 21:34

SW-hoog Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Openboten YNG 227 Peu Agité
van Pagee, Yngling
1 1101 20:27:06,0 57:06,0 54:22,9 =GT * 100 / 105,0
Openboten YNG 999 La gaviota
Coen Albers, Yngling
2 800 20:28:43,0 58:43,0 55:55,2 =GT * 100 / 105,0
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
3 624 20:30:27,0 1:00:27,0 59:19,4 =GT * 100 / 101,9
Kajuitboten BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
4 499 20:32:18,0 1:02:18,0 59:54,2 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten HBO 111 H L 'Eau
Houweling, H-boot
5 402 20:32:13,0 1:02:13,0 1:02:13,0 =GT * 100 / 100,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
6 323 20:41:44,0 1:11:44,0 1:02:38,9 =GT * 100 / 114,5
Openboten GER 4688 't Loeder
Tijs Buijs, 470 Int.
7 256 20:35:00,0 1:05:00,0 1:03:43,5 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten DUF 28 Alegria
Nadine Tilroe, Dufour 28
8 198 20:39:19,0 1:09:19,0 1:05:23,6 =GT * 100 / 106,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Folie
9 147 20:39:36,0 1:09:36,0 1:07:34,4 =GT * 100 / 103,0
Kajuitboten CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
10 101 20:39:17,0 1:09:17,0 1:07:55,5 =GT * 100 / 102,0
Openboten 470 835 Glittering Prize
Eric Maas, 470
dns 0        
Kajuitboten KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
dns 0        
Openboten TEM 999 Splash 1195
Eric Maas, Splash
dns 0        
Kajuitboten SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
dns 0        
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800
dns 0        
Openboten NED 420 420
420, 420
dns 0        

SW-laag Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Openboten NED 3462 Slempdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
1 703 20:42:43,0 1:07:43,0 1:10:54,5 =GT * 100 / 95,5
Openboten H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
2 402 20:43:07,0 1:08:07,0 1:11:19,6 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten J24 999 Jantje uut de kachel
Kajuitboten
3 226 20:46:05,0 1:11:05,0 1:15:13,2 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
4 101 20:50:30,0 1:15:30,0 1:20:44,9 =GT * 100 / 93,5
Openboten SPR 998 Timmerman
Marc Timmerman, Sprinto
dns 0        
Kajuitboten GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
dns 0        
Kajuitboten UFO 27 Beaufort
Remco van de Winckel, Ufo 27
dns 0        

Kajuitboten - ORC Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
7904 Moët
Willem Bastiaan van Pelt, Beneteau 25
1 879 20:40:45,0 1:05:45,0 1:00:21,1 =GT * 0,9179
5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
2 578 20:41:27,0 1:06:27,0 1:01:35,6 =GT * 0,9269
7534 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
3 402 20:39:16,0 1:04:16,0 1:02:14,9 =GT * 0,9686
6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
4 277 20:51:15,0 1:16:15,0 1:04:10,3 =GT * 0,8416
5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
5 180 20:54:50,0 1:19:50,0 1:04:55,2 =GT * 0,8132
6940 Greenhorn
Nout Nagtegaal, Miniton
6 101 21:04:48,0 1:29:48,0 1:12:45,4 =GT * 0,8102