Uitslag Nazomeravondcompetitie 22 augustus 2012

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 22 augustus 2012, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 22 augustus 2012, 21:06

SW hoog race 8


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Openboten GER 4688 't Loeder
Tijs Buijs, 470 Int.
1 1180 20:36:23,0 1:06:23,0 1:05:04,9 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
2 879 20:37:46,0 1:07:46,0 1:06:45,9 =GT * 100 / 101,5
Openboten NED 286 La gaviota
Coen Albers, Yngling
3 703 20:44:26,0 1:14:26,0 1:11:34,2 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten NED 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
4 578 20:44:31,0 1:14:31,0 1:11:39,0 =GT * 100 / 104,0
GBR 8016 Magic Flute
Boaz Raz, Hunter Sonata
5 481 20:48:09,0 1:18:09,0 1:12:21,7 =GT * 100 / 108,0
Kajuitboten NED 78 H L 'Eau
Bas van Houwelingen, H-boot
6 402 20:43:10,0 1:13:10,0 1:13:10,0 =GT * 100 / 100,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
7 335 20:45:20,0 1:15:20,0 1:14:35,2 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten DUF 245 d'n onzen
Mario de Waal, Dufour 245
8 277 20:53:45,0 1:23:45,0 1:15:27,0 =GT * 100 / 111,0
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
9 226 20:47:18,0 1:17:18,0 1:16:59,5 =GT * 100 / 100,4
Kajuitboten CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
10 180 20:48:45,0 1:18:45,0 1:17:35,2 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Folie
dnf 101        
Kajuitboten PM 999 Play-mobile
Alex Hartsema, Kajuitboten
dnf 101        
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
dns 0        
Kajuitboten SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
dns 0        
Openboten SPL 601 Boaz
Boaz Ras, Splash
dns 0        
Openboten SPL 14
Wessel Overbeeke, Splash
dns 0        
Kajuitboten KLT 636 Hogeschool Zeeland
Rob Leye, Kelt 620
dns 0        
Openboten NED 311
Craan, Yngling
dns 0        
Openboten NED 1195
Coen Linder, Splash
dns 0        
Openboten H 211 Xylotox
Roel Oosterhof, Yngling
dns 0        
Openboten 1489
Eric Maas, Esfix
dns 0        

SW laag race 8


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Openboten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
1 946 20:49:16,0 1:14:16,0 1:17:46,0 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
2 645 20:54:11,0 1:19:11,0 1:19:34,9 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
3 469 20:51:23,0 1:16:23,0 1:19:59,0 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 7904 Mot
Willem Bastiaan van Pelt, Beneteau 25
4 344 20:48:50,0 1:13:50,0 1:21:08,1 =GT * 100 / 91,0
Openboten H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
5 247 20:52:57,0 1:17:57,0 1:21:37,4 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Kajuitboten
6 168 20:52:32,0 1:17:32,0 1:22:02,8 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
7 101 20:47:50,0 1:12:50,0 1:23:14,3 =GT * 100 / 87,5
Kajuitboten NED 8429 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
dns 0        
Kajuitboten GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
dns 0        
Kajuitboten CON 35 Saluti a tuti
Eugene Heugen, Contessa 35
dns 0        
Kajuitboten DY 33 Baloe
Dimitri Bratkowski, Granada 32
dns 0