Uitslag Nazomeravondcompetitie 19 augustus 2009

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 19 augustus 2009, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 1 september 2009, 08:00

Kajuitboten Race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
UFO 27 Beaufort
Remco van de Winckel, Ufo 27
1 1055 21:16:24,0 1:46:24,0 1:43:18,1 =GT * 100 / 103,0
TIR 1 Tirion
Rick Filius, Tirion 28
2 754 21:04:37,0 1:34:37,0 1:43:58,5 =GT * 100 / 91,0
GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
3 578 21:06:11,0 1:36:11,0 1:45:41,8 =GT * 100 / 91,0
BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
4 453 21:22:45,0 1:52:45,0 1:47:53,7 =GT * 100 / 104,5
GRA 32 Baloe
Dimitri Bratkowski, Granada 32
5 356 21:13:25,0 1:43:25,0 1:52:24,6 =GT * 100 / 92,0
FLT 1 Flirt
Rob Joosse, Flirt
6 277 21:40:43,0 2:10:43,0 1:54:33,8 =GT * 100 / 114,1
KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
7 210 21:39:01,0 2:09:01,0 1:57:17,3 =GT * 100 / 110,0
DUF 28 Alegria
Tilroe, Dufour 28
8 152 21:35:52,0 2:05:52,0 1:58:11,1 =GT * 100 / 106,5
JS 1 Diricawl
Jet Hanemaaijer, Jeanneau Brin de Folie
9 101 21:34:40,0 2:04:40,0 2:00:27,0 =GT * 100 / 103,5
H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
dns 0        
NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
dns 0        
SM 1 Yellow Puffin
Ruud Risseeuw, Sailmaster 22
dns 0        
JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
dns 0        
CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
dns 0        
CON 35 Saluti a tuti
E. Heugen, Contessa 35
dns 0        
DUF 280 Bikolo
John van Nuenen, Dufour 2800
dns 0        
SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
dns 0        

ORC Race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
1 402 21:23:34,0 1:48:34,0 1:25:41,5 =GT * 0,7893
7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
2 101 21:34:31,0 1:59:31,0 1:37:00,0 =GT * 0,8116
6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
dns 0        
7106 Luchtvogel
L.W.,den Dikken, Spirit 28
dns 0        
2733 Beau Bateau
Jan Willem Jansen, Extension Mk II
dns 0        
7534 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
dns 0        
3101 Specie
Frans Kraak, Dehler 38
dns 0        
5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dns 0        

Openboten Race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
FRA 63 Parbleu
Onno Hamerling, Monotype 7.5
1 578 21:02:01,0 1:32:01,0 1:36:21,2 =GT * 100 / 95,5
NED 3462 Sjees
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 277 21:09:45,0 1:39:45,0 1:44:27,0 =GT * 100 / 95,5
H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
3 101 21:10:25,0 1:40:25,0 1:45:08,9 =GT * 100 / 95,5
NED 470 Alive and Kicking
Andre Geleijnse, 470
dns 0        
SPR 998 Timmerman
Marc Timmermans, Sprinto
dns 0        
STR 1 Empress
Jeroen Risseeuw, Star
dns 0        
LAS 175460 Laser Radial 175460
Laser Radial
dns 0        
LAS 999 Laser vd Woude
Laser INT
dns 0        
FJ 1 Flyer
Flying junior
dns 0        
LAS 16 Moby Dick
Michel Salden, Laser 16
dns 0