Uitslag Nazomeravond competitie 1 september 2010

Home » Uitslagen » Nazomeravond competitie 1 september 2010, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 12 september 2010, 09:59

ORC Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
1 402 21:33:18,0 1:58:18,0 1:34:18,5 =GT * 0,7972
6940 Greenhorn
Nout Nagtegaal, Minitonner Greenhorn
2 101 21:35:43,0 2:00:43,0 1:35:53,1 =GT * 0,7943
5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dns 0        

SW-hoog Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten SM 1 Yellow Puffin
Ruud Risseeuw, Sailmaster 22
1 946 21:26:08,0 1:56:08,0 1:41:52,3 =GT * 100 / 114,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
2 645 21:35:34,0 2:05:34,0 1:49:39,9 =GT * 100 / 114,5
Kajuitboten DUF 28 Alegria
Nadine Tilroe, Dufour 28
3 469 21:30:03,0 2:00:03,0 1:52:43,4 =GT * 100 / 106,5
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Folie
4 344 21:28:28,0 1:58:28,0 1:53:54,6 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
5 247 21:30:30,0 2:00:30,0 1:55:18,7 =GT * 100 / 104,5
Kajuitboten CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
6 168 21:38:11,0 2:08:11,0 2:06:54,9 =GT * 100 / 101,0
Openboten KLD 36 Sanjai
San Jai, 3.6
dnf 101        
Kajuitboten KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
dns 0        
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
dns 0        
Kajuitboten DUF 280 Bikolo
John van Nunen, Dufour 2800
dns 0        
Kajuitboten FLT 1 Flirt
Rob Joosse, Flirt
dns 0        
Kajuitboten SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
dns 0        
Openboten FJ 1 Flyer
Flying junior
dns 0        
Kajuitboten V 822 Droes
koos de Jong, Victoire 822
dns 0        
Kajuitboten E 1 Ariba
E boot, E boot
dns 0        

SW-laag Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 7904 Mot
Willem Bastiaan van Pelt, Beneteau 25
1 879 21:16:24,0 1:41:24,0 1:51:25,7 =GT * 100 / 91,0
Openboten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 578 21:21:52,0 1:46:52,0 1:51:54,1 =GT * 100 / 95,5
Openboten H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
3 402 21:25:25,0 1:50:25,0 1:55:37,2 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 8429 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
4 277 21:18:48,0 1:43:48,0 2:02:50,4 =GT * 100 / 84,5
Kajuitboten H 1 H l'Eau
Bas van Houwelingen, H Boot
5 180 21:40:23,0 2:05:23,0 2:08:35,9 =GT * 100 / 97,5
Kajuitboten J 241 Spelen met Vuur
Leigh Brand, J24
dnf 101        
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
dns 0        
Kajuitboten TIR 1 Tirion
Rick Filius, Tirion 28
dns 0        
Openboten SPR 998 Timmerman
Marc Timmerman, Sprinto
dns 0        
Kajuitboten GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
dns 0        
Kajuitboten CON 35 Saluti a tuti
Eugene Heugen, Contessa 35
dns 0        
Openboten FRA 63 Parbleu
Onno Hamerling, Monotype 7.5
dns 0        
Kajuitboten X 79 Axie
Jeroen van Eerten, X 79
dns 0        
Kajuitboten UFO 27 Beaufort
Remco van de Winckel, Ufo 27
dns 0        
Kajuitboten GRA 32 Baloe
Dimitri Bratkowski, Granada 32
dns 0        
Kajuitboten J 242 Jantje uut de kachel
Rick Filius, J24
dns 0