Uitslag Delta Combi 18 mei

Home » Uitslagen » Delta Combi 18 mei, WV Arne
Geplaatst door Carel Peterson op 18 mei 2003, 18:50

OptimistA&B Race 1


Zeilno Naam    
NED 2171 Jorrit de Boer - A 1 1,0
NED 2402 Geert Liezenga - A 2 2,0
NED 2390 Pjotr de Boer - A 3 3,0
NED 2327 Evert Hendriksen - A 4 4,0
NED 2419 Pascal van de Mast - A 5 5,0
NED 2345 Hansebas Meijer - A 6 6,0
DC 20 Pieter Vroon - A 7 7,0
NED 2490 Niels van Fraassen - B 8 8,0
BEL 1026 Thijs Brons - A 9 9,0
NED 2403 Fedor Couvert - A 10 10,0
NED 2157 Tom Thomaes - B 11 11,0
BEL 970 Matthieu Serck - B 12 12,0
NED 2244 Iris van Zalinge - B dnf 19,0
NED 2181 Amarens de Boer - B dnf 19,0
NED 2315 Christiaan van Garderen - A dnc 19,0
NED 2515 Kelian Lankester - B dnc 19,0
NED 117 Tim Bosman - B (R117) dnc 19,0
DC 35 Auda de Vin - B dnc 19,0

OptimistA&B Race 2


Zeilno Naam    
NED 2402 Geert Liezenga - A 1 1,0
NED 2390 Pjotr de Boer - A 2 2,0
NED 2327 Evert Hendriksen - A 3 3,0
NED 2171 Jorrit de Boer - A 4 4,0
NED 2419 Pascal van de Mast - A 5 5,0
NED 2490 Niels van Fraassen - B 6 6,0
NED 2345 Hansebas Meijer - A 7 7,0
NED 2157 Tom Thomaes - B 8 8,0
NED 2403 Fedor Couvert - A 9 9,0
BEL 1026 Thijs Brons - A 10 10,0
DC 20 Pieter Vroon - A 11 11,0
BEL 970 Matthieu Serck - B 12 12,0
NED 2244 Iris van Zalinge - B dnc 19,0
NED 2315 Christiaan van Garderen - A dnc 19,0
NED 2181 Amarens de Boer - B dnc 19,0
NED 2515 Kelian Lankester - B dnc 19,0
NED 117 Tim Bosman - B (R117) dnc 19,0
DC 35 Auda de Vin - B dnc 19,0

OptimistA&B Race 3


Zeilno Naam    
NED 2345 Hansebas Meijer - A 1 1,0
NED 2402 Geert Liezenga - A 2 2,0
NED 2403 Fedor Couvert - A 3 3,0
NED 2171 Jorrit de Boer - A 4 4,0
BEL 1026 Thijs Brons - A 5 5,0
NED 2390 Pjotr de Boer - A 6 6,0
NED 2419 Pascal van de Mast - A 7 7,0
NED 2157 Tom Thomaes - B 8 8,0
NED 2490 Niels van Fraassen - B 9 9,0
NED 2327 Evert Hendriksen - A 10 10,0
DC 20 Pieter Vroon - A 11 11,0
BEL 970 Matthieu Serck - B 12 12,0
NED 2181 Amarens de Boer - B 13 13,0
NED 2244 Iris van Zalinge - B 14 14,0
NED 2315 Christiaan van Garderen - A dnc 19,0
NED 2515 Kelian Lankester - B dnc 19,0
NED 117 Tim Bosman - B (R117) dnc 19,0
DC 35 Auda de Vin - B dnc 19,0

OptimistA&B Race 4


Zeilno Naam    
NED 2171 Jorrit de Boer - A 1 1,0
NED 2402 Geert Liezenga - A 2 2,0
NED 2390 Pjotr de Boer - A 3 3,0
NED 2403 Fedor Couvert - A 4 4,0
NED 2345 Hansebas Meijer - A 5 5,0
NED 2419 Pascal van de Mast - A 6 6,0
NED 2327 Evert Hendriksen - A 7 7,0
BEL 1026 Thijs Brons - A 8 8,0
DC 20 Pieter Vroon - A 9 9,0
NED 2157 Tom Thomaes - B 10 10,0
NED 2490 Niels van Fraassen - B 11 11,0
BEL 970 Matthieu Serck - B 12 12,0
NED 2244 Iris van Zalinge - B 13 13,0
NED 2315 Christiaan van Garderen - A dnc 19,0
NED 2181 Amarens de Boer - B dnc 19,0
NED 2515 Kelian Lankester - B dnc 19,0
NED 117 Tim Bosman - B (R117) dnc 19,0
DC 35 Auda de Vin - B dnc 19,0

OptimistC Race 1


Zeilno Naam    
DC 67 Martin de Quelery 1 1,0
BEL 780 Maite Colombie 2 2,0
DC 46 Jaap de Meester 3 3,0
DC 60 Koen Hoogstraten 4 4,0
NED 7 Victor Reinders 5 5,0
NED 2479 Dewi Couvert 6 6,0
NED 2008 Isabel Bouman 7 7,0
NED 1068 Bas vd Ploeg 8 8,0
DC 97 Eric Vroon dnf 25,0
DC 55 Dries Brons dnf 25,0
DC 80 Joost Lammerts dnf 25,0
NED 3 Jens de Voogd dnf 25,0
DC 69 Pablo Albers dnf 25,0
DC 77 Marthe v Russen Groen dnf 25,0
NED 28 Willemijne dnf 25,0
NED 21 Emmelie dnf 25,0
GER 241 Maxim vd Mast dns 25,0
NED 2341 Frank Wolf dnc 25,0
BEL 1007 Eva Decock dnc 25,0
NED 737 Matthijs van Fraassen dnc 25,0
BEL 86 Marie Decock dnc 25,0
DC 57 Steef de Ceuster dnc 25,0
NED 232 Jasper Osinga dnc 25,0
NED 1752 Igor Sprangers dnc 25,0

OptimistC Race 2


Zeilno Naam    
BEL 780 Maite Colombie 1 1,0
DC 97 Eric Vroon 2 2,0
DC 55 Dries Brons 3 3,0
NED 2479 Dewi Couvert 4 4,0
NED 7 Victor Reinders 5 5,0
DC 60 Koen Hoogstraten 6 6,0
DC 67 Martin de Quelery 7 7,0
DC 77 Marthe v Russen Groen 8 8,0
DC 80 Joost Lammerts 9 9,0
NED 2008 Isabel Bouman 10 10,0
NED 28 Willemijne 11 11,0
NED 21 Emmelie 12 12,0
NED 2341 Frank Wolf dnc 25,0
DC 46 Jaap de Meester dnc 25,0
BEL 1007 Eva Decock dnc 25,0
NED 737 Matthijs van Fraassen dnc 25,0
BEL 86 Marie Decock dnc 25,0
DC 57 Steef de Ceuster dnc 25,0
NED 232 Jasper Osinga dnc 25,0
NED 1752 Igor Sprangers dnc 25,0
NED 3 Jens de Voogd dnc 25,0
DC 69 Pablo Albers dnc 25,0
GER 241 Maxim vd Mast dnc 25,0
NED 1068 Bas vd Ploeg dnc 25,0

OptimistC Race 3


Zeilno Naam    
NED 2479 Dewi Couvert 1 1,0
DC 55 Dries Brons 2 2,0
BEL 780 Maite Colombie 3 3,0
NED 7 Victor Reinders 4 4,0
DC 97 Eric Vroon 5 5,0
DC 67 Martin de Quelery 6 6,0
DC 60 Koen Hoogstraten 7 7,0
DC 77 Marthe v Russen Groen 8 8,0
DC 80 Joost Lammerts 9 9,0
NED 2008 Isabel Bouman 10 10,0
NED 21 Emmelie 11 11,0
NED 28 Willemijne 12 12,0
NED 2341 Frank Wolf dnc 25,0
DC 46 Jaap de Meester dnc 25,0
BEL 1007 Eva Decock dnc 25,0
NED 737 Matthijs van Fraassen dnc 25,0
BEL 86 Marie Decock dnc 25,0
DC 57 Steef de Ceuster dnc 25,0
NED 232 Jasper Osinga dnc 25,0
NED 1752 Igor Sprangers dnc 25,0
NED 3 Jens de Voogd dnc 25,0
DC 69 Pablo Albers dnc 25,0
GER 241 Maxim vd Mast dnc 25,0
NED 1068 Bas vd Ploeg dnc 25,0

OptimistC Race 4


Zeilno Naam    
NED 7 Victor Reinders 1 1,0
DC 67 Martin de Quelery 2 2,0
BEL 780 Maite Colombie 3 3,0
DC 97 Eric Vroon 4 4,0
DC 55 Dries Brons 5 5,0
NED 2479 Dewi Couvert 6 6,0
NED 2008 Isabel Bouman 7 7,0
DC 80 Joost Lammerts 8 8,0
DC 60 Koen Hoogstraten 9 9,0
NED 28 Willemijne 10 10,0
NED 21 Emmelie 11 11,0
DC 77 Marthe v Russen Groen dnf 25,0
NED 2341 Frank Wolf dnc 25,0
DC 46 Jaap de Meester dnc 25,0
BEL 1007 Eva Decock dnc 25,0
NED 737 Matthijs van Fraassen dnc 25,0
BEL 86 Marie Decock dnc 25,0
DC 57 Steef de Ceuster dnc 25,0
NED 232 Jasper Osinga dnc 25,0
NED 1752 Igor Sprangers dnc 25,0
NED 3 Jens de Voogd dnc 25,0
DC 69 Pablo Albers dnc 25,0
GER 241 Maxim vd Mast dnc 25,0
NED 1068 Bas vd Ploeg dnc 25,0

SplashA&B Race 1


Zeilno Naam    
1656 Danker Rijk - A 1 1,0
1800 Bram Muijssers - A 2 2,0
117 Maret Slemmer - A 3 3,0
300 Paul Wattez - B 4 4,0
1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - A 5 5,0
1769 Mavi Meijer - B 6 6,0
1595 Bernd van der Bos - B 7 7,0
1939 Hein van Egmond - B 8 8,0
179 Arnold, N - B 9 9,0
1582 Sophie Gerritse - B 10 10,0
685 Igor van Zalingen - B 11 11,0
1101 Loes Thomaes - A 12 12,0
716 Joost Hendriksen - A dnc 16,0
1632 Noortje Meijer - A dnc 16,0
419 Eric Weekamp - B dnc 16,0

SplashA&B Race 2


Zeilno Naam    
1595 Bernd van der Bos - B 1 1,0
300 Paul Wattez - B 2 2,0
1656 Danker Rijk - A 3 3,0
1800 Bram Muijssers - A 4 4,0
1939 Hein van Egmond - B 5 5,0
685 Igor van Zalingen - B 6 6,0
117 Maret Slemmer - A 7 7,0
1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - A 8 8,0
1582 Sophie Gerritse - B 9 9,0
1101 Loes Thomaes - A 10 10,0
1769 Mavi Meijer - B dnf 16,0
179 Arnold, N - B dnf 16,0
716 Joost Hendriksen - A dnc 16,0
1632 Noortje Meijer - A dnc 16,0
419 Eric Weekamp - B dnc 16,0

SplashA&B Race 3


Zeilno Naam    
1800 Bram Muijssers - A 1 1,0
117 Maret Slemmer - A 2 2,0
685 Igor van Zalingen - B 3 3,0
1656 Danker Rijk - A 4 4,0
1939 Hein van Egmond - B 5 5,0
300 Paul Wattez - B 6 6,0
1595 Bernd van der Bos - B 7 7,0
1769 Mavi Meijer - B 8 8,0
1582 Sophie Gerritse - B 9 9,0
1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - A 10 10,0
1101 Loes Thomaes - A 11 11,0
179 Arnold, N - B dnf 16,0
716 Joost Hendriksen - A dnc 16,0
1632 Noortje Meijer - A dnc 16,0
419 Eric Weekamp - B dnc 16,0

SplashA&B Race 4


Zeilno Naam    
1656 Danker Rijk - A 1 1,0
1595 Bernd van der Bos - B 2 2,0
1800 Bram Muijssers - A 3 3,0
1939 Hein van Egmond - B 4 4,0
300 Paul Wattez - B 5 5,0
117 Maret Slemmer - A 6 6,0
685 Igor van Zalingen - B 7 7,0
1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - A 8 8,0
1101 Loes Thomaes - A 9 9,0
1769 Mavi Meijer - B 10 10,0
1582 Sophie Gerritse - B 11 11,0
716 Joost Hendriksen - A dnc 16,0
1632 Noortje Meijer - A dnc 16,0
179 Arnold, N - B dnc 16,0
419 Eric Weekamp - B dnc 16,0

Overigen Race 1



Overigen Race 2



Overigen Race 3



Overigen Race 4



Uitslag OptimistA&B


No Zeilno Naam Punten 1 2
1 NED 2402 Geert Liezenga - A 5,0 4 1
2 NED 2345 Hansebas Meijer - A 7,0 3 4
3 BEL 1026 Thijs Brons - A 9,0 1 8
4 NED 2171 Jorrit de Boer - A 12,0 10 2
5 NED 2403 Fedor Couvert - A 12,0 5 7
6 NED 2181 Amarens de Boer - B 14,0 11 3
7 NED 2419 Pascal van de Mast - A 14,0 9 5
8 NED 2327 Evert Hendriksen - A 14,0 8 6
9 NED 2390 Pjotr de Boer - A 16,0 2 14
10 NED 2157 Tom Thomaes - B 16,0 6 10
11 NED 2490 Niels van Fraassen - B 16,0 7 9
12 NED 2244 Iris van Zalinge - B 25,0 12 13
13 DC 20 Pieter Vroon - A 26,0 15 11
14 BEL 970 Matthieu Serck - B 31,0 dnc 12
15 NED 2315 Christiaan van Garderen - A 32,0 13 dnc
16 NED 2515 Kelian Lankester - B 33,0 14 dnc
17 DC 35 Auda de Vin - B 35,0 16 dnc
18 NED 117 Tim Bosman - B (R117) 36,0 17 dnc

Uitslag OptimistC


No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 BEL 780 Maite Colombie 9,0 2 1 3 3
2 NED 7 Victor Reinders 15,0 5 5 4 1
3 DC 67 Martin de Quelery 16,0 1 7 6 2
4 NED 2479 Dewi Couvert 17,0 6 4 1 6
5 DC 60 Koen Hoogstraten 26,0 4 6 7 9
6 NED 2008 Isabel Bouman 34,0 7 10 10 7
7 DC 55 Dries Brons 35,0 dnf 3 2 5
8 DC 97 Eric Vroon 36,0 dnf 2 5 4
9 DC 80 Joost Lammerts 51,0 dnf 9 9 8
10 NED 28 Willemijne 58,0 dnf 11 12 10
11 NED 21 Emmelie 59,0 dnf 12 11 11
12 DC 77 Marthe v Russen Groen 66,0 dnf 8 8 dnf
13 DC 46 Jaap de Meester 78,0 3 dnc dnc dnc
14 NED 1068 Bas vd Ploeg 83,0 8 dnc dnc dnc
15 NED 3 Jens de Voogd 100,0 dnf dnc dnc dnc
15 DC 69 Pablo Albers 100,0 dnf dnc dnc dnc
15 GER 241 Maxim vd Mast 100,0 dns dnc dnc dnc
15 NED 2341 Frank Wolf 100,0 dnc dnc dnc dnc
15 BEL 1007 Eva Decock 100,0 dnc dnc dnc dnc
15 NED 737 Matthijs van Fraassen 100,0 dnc dnc dnc dnc
15 BEL 86 Marie Decock 100,0 dnc dnc dnc dnc
15 DC 57 Steef de Ceuster 100,0 dnc dnc dnc dnc
15 NED 232 Jasper Osinga 100,0 dnc dnc dnc dnc
15 NED 1752 Igor Sprangers 100,0 dnc dnc dnc dnc

Uitslag SplashA&B


No Zeilno Naam Punten 1 2
1 1656 Danker Rijk - A 5,0 4 1
2 1800 Bram Muijssers - A 8,0 6 2
3 685 Igor van Zalingen - B 10,0 3 7
4 1595 Bernd van der Bos - B 12,0 9 3
5 117 Maret Slemmer - A 12,0 7 5
6 1939 Hein van Egmond - B 14,0 8 6
7 1101 Loes Thomaes - A 16,0 5 11
8 1632 Noortje Meijer - A 17,0 1 dnc
9 716 Joost Hendriksen - A 18,0 2 dnc
10 1001 Lisa Verhaeghe de Naeyere - A 18,0 10 8
11 300 Paul Wattez - B 20,0 dnc 4
12 1582 Sophie Gerritse - B 21,0 12 9
13 1769 Mavi Meijer - B 21,0 11 10
14 179 Arnold, N - B 26,0 14 12
15 419 Eric Weekamp - B 29,0 13 dnc

Uitslag Overigen SW factor


No Zeilno Naam Punten
1 48183 de Wit / Castelein 0,0
1 48476 Veronique & Froukje vd Werff 0,0
1 50026 de Kort / Mertens 0,0