Inschrijven

Een team inschrijven gaat via de contactpersoon bij jouw eigen watersportvereniging.
Minstens één persoon per team moet lid zijn van de watersportvereniging waaronder ze de wedstrijden deelnemen.

Inschrijvingen sluiten op 24 september 18:00 uur i.v.m. het reserveren van de Polyvalken.
Bij afmeldingen na de sluitingsdatum, komt het inschrijfgeld niet te vervallen.

Er is veel belangstelling en we hebben geen onbeperkte voorraad Polyvalken tot onze beschikking, dus zorg dat je op tijd bent aangemeld!
Bij meer inschrijvingen dan beschikbare boten zal de loting worden bepaald door de wedstrijdorganisatie.

Kosten deelname

De kosten zijn €15,- per persoon en worden 's ochtends door de schipper van het team betaald bij het aanmelden.
Hiervoor krijg je bij ontvangst koffie/thee met een koek, lunch tussen de middag én natuurlijk de Polyvalk voor het zeilen van de wedstrijden.

 

Deelnemerslijst

Groep Vereniging Teamnaam Schipper
A (rood) Jachtclub Veere Veerse combi Hans van Pagee
A (rood) RYCB Royal Midlife Wilfried Strybol
A (rood) Sailcollege Sailcollege Sietze
A (rood) WSV Kamperland 60 plus Frank de Vries
A (rood) WSV Wolphaartsdijk Valkeniers Hans koole
A (rood) WV Arne Bestuur Arjan Overbeeke
A (rood) Zeilschool Het Veerse Gat Het Veerse Gat 1 Vivienne Roos
B (groen) Jachtclub Veere Frankestein JCV II Erik Franke
B (groen) RYCB Royal 1 Carl Winters
B (groen) Sailcollege Schutters Laura
B (groen) WSV Kamperland Liberty Markus Wallentin
B (groen) WSV Wolphaartsdijk De Schouwse Boys Michiel Koopen
B (groen) WV Arne Jeugdzeil-team WV Arne Ard Vrolijk
B (groen) Zeilschool Het Veerse Gat Het Veerse Gat 2 Daan van de Repe
C (blauw) RYCB Royal Chicks Els De Groote
C (blauw) RYCB Royal Stoempers Erik Van de Looverenbos
C (blauw) WSV Kamperland Snelle Jelle Bas van Houwelingen
C (blauw) WSV Kamperland Sybert Monika Peisker
C (blauw) WSV Wolphaartsdijk Barbeque Boys Maarten Koopen
C (blauw) WV Arne Juffrouw Jannie Mariska de Pagter
D (geel) RYCB Royal power Christophe Dierckx
D (geel) WSV Kamperland Sharky Kurt Goetzen
D (geel) WSV Kamperland Mapibeer Pieter Louwerse
D (geel) WSV Kamperland 't Salnietzijn Michel Salden
D (geel) WSV Wolphaartsdijk Hanzes Hans Platteeuw
D (geel) WV Arne Koe Minder Kevin Hulsman