Uitslag Zomeravondcompetitie 6 september 2017

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 6 september 2017, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 6 september 2017, 21:16

Open boten - race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
1 402 20:42:51,0 1:12:51,0 1:10:02,9 =GT * 100 / 104,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
2 101 20:46:38,0 1:16:38,0 1:13:41,2 =GT * 100 / 104,0
54203 Ruud
Ruud Risseeuw, Laser
dns 0        
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
dns 0        
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
dns 0        
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
dns 0        
816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
dns 0        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dns 0        
RS 221 l'etsgo
Nils Bouwman, RS Vareo
dns 0        
H 20 Ynde
Dick Hooijer, Yngling
dns 0        
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
dns 0        
NED 211 Pamir
Dick Hooijer, Yngling
dns 0        
NED 26 NED 26
Ferdinand Vroom, Yngling
dns 0        
RS 1 Randmeer
Onbekend, Randmeer
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
1 946 20:48:23,0 1:18:23,0 1:17:36,4 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
2 645 20:58:57,0 1:28:57,0 1:18:22,2 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
3 469 20:53:25,0 1:23:25,0 1:21:46,9 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
4 344 21:01:14,0 1:31:14,0 1:24:05,2 =GT * 100 / 108,5
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800*1.40
5 247 21:00:20,0 1:30:20,0 1:26:01,9 =GT * 100 / 105,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
6 168 20:58:17,0 1:28:17,0 1:26:58,7 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten 1151 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22
7 101 21:10:04,0 1:40:04,0 1:29:49,6 =GT * 100 / 111,4
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
dns 0        
Kajuitboten DUF 29 Alegria
Nadine Tilroe, Dufour 29 * 1.60
dns 0        
Kajuitboten GBR 8016 High Note
Boaz Ras, Hunter Sonata
dns 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dns 0        
Kajuitboten S 11 Galeos
Yves Fortems, Saffier 26 SC
dns 0        
Kajuitboten F 22 Sailcollege
Nick Bijkerk, Fox 22
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
1 1055 20:35:12,0 1:00:12,0 1:08:01,4 =GT * 100 / 88,5
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 754 20:41:28,0 1:06:28,0 1:09:35,9 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
3 578 20:39:15,0 1:04:15,0 1:10:13,1 =GT * 100 / 91,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
4 453 20:43:16,0 1:08:16,0 1:12:14,4 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
5 356 20:34:12,0 59:12,0 1:13:43,4 =GT * 100 / 80,3
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
6 277 20:48:19,0 1:13:19,0 1:15:35,0 =GT * 100 / 97,0
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
7 210 20:51:03,0 1:16:03,0 1:16:25,9 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
8 152 20:42:11,0 1:07:11,0 1:19:58,8 =GT * 100 / 84,0
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
9 101 20:47:05,0 1:12:05,0 1:21:54,8 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26 x1.80
dns 0        
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
dns 0        
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
dns 0        
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Sun Odyssey 29.2
dns 0        
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dns 0        
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
dns 0        
Kajuitboten NED 7619 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
dns 0        
Kajuitboten D 34 Compaan
Klaus Gabel, Dehler 34 u-d
dns 0