Uitslag Zomeravondcompetitie 6 juni 2018

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 6 juni 2018, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 6 juni 2018, 21:57

Open boten - race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
1 946 20:50:39,0 1:20:39,0 1:12:39,4 =GT * 100 / 111,0
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
2 645 20:51:22,0 1:21:22,0 1:18:14,2 =GT * 100 / 104,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
3 469 20:53:28,0 1:23:28,0 1:20:15,4 =GT * 100 / 104,0
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
4 344 21:02:02,0 1:32:02,0 1:20:43,9 =GT * 100 / 114,0
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
5 247 20:55:51,0 1:25:51,0 1:22:32,9 =GT * 100 / 104,0
NED 211 Pamir
Dick Hooijer, Yngling
6 168 20:57:08,0 1:27:08,0 1:23:46,9 =GT * 100 / 104,0
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
7 101 21:08:22,0 1:38:22,0 1:28:37,1 =GT * 100 / 111,0
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
dnc 101        
GER 5 LooRa4
Jan Pieter Loock, SK 2
dnc 101        

Kajuitboten groep 1 - race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
1 946 20:49:44,0 1:19:44,0 1:18:10,2 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten S 11 Galeos
Yves Fortems, Saffier 26 SC
2 645 20:51:28,0 1:21:28,0 1:21:28,0 =GT * 100 / 100,0
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
3 469 20:55:54,0 1:25:54,0 1:22:35,8 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
4 344 20:55:49,0 1:25:49,0 1:24:08,0 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
5 247 20:56:50,0 1:26:50,0 1:25:58,4 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
6 168 20:59:48,0 1:29:48,0 1:29:21,2 =GT * 100 / 100,5
Kajuitboten KI 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
7 101 21:22:45,0 1:52:45,0 1:36:56,8 =GT * 100 / 116,3
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
dnc 101        
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
dnc 101        
Kajuitboten SL 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 101        
Kajuitboten NED 2261 Arriba
Stephan Jongedijk, Robber 3 SL
dnc 101        

Kajuitboten groep 2 - race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
1 946 20:53:39,0 1:18:39,0 1:19:02,7 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
2 645 20:52:25,0 1:17:25,0 1:23:14,6 =GT * 100 / 93,0
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
3 469 20:52:32,0 1:17:32,0 1:24:05,6 =GT * 100 / 92,2
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
4 344 20:53:21,0 1:18:21,0 1:24:14,8 =GT * 100 / 93,0
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
5 247 20:49:43,0 1:14:43,0 1:24:25,5 =GT * 100 / 88,5
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
6 168 20:44:59,0 1:09:59,0 1:25:33,2 =GT * 100 / 81,8
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
7 101 20:50:45,0 1:15:45,0 1:26:04,8 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dnc 101        
Kajuitboten F 317 Breeze
Antoine Pieters, Beneteau First 31.7
dnc 101        

Sportboten open boten - race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 7618 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
1 879 20:43:00,0 1:08:00,0 1:15:08,3 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
2 578 20:49:05,0 1:14:05,0 1:18:23,7 =GT * 100 / 94,5
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
3 402 20:51:27,0 1:16:27,0 1:20:03,1 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
4 277 20:51:13,0 1:16:13,0 1:20:39,1 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
5 180 20:52:26,0 1:17:26,0 1:25:33,7 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
6 101 20:55:59,0 1:20:59,0 1:30:59,6 =GT * 100 / 89,0
Open-boten NED 45 Zilvermeeuw
Frank van den Berg, G2
dnc 101