Uitslag Zomeravondcompetitie 31 mei 2017

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 31 mei 2017, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 31 mei 2017, 22:02

Open boten - race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
1 1004 21:03:02,0 1:33:02,0 1:29:27,3 =GT * 100 / 104,0
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
2 703 21:09:31,0 1:39:31,0 1:35:41,3 =GT * 100 / 104,0
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
3 527 21:20:45,0 1:50:45,0 1:36:43,5 =GT * 100 / 114,5
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
4 402 21:11:16,0 1:41:16,0 1:37:22,3 =GT * 100 / 104,0
54203 Ruud
Ruud Risseeuw, Laser
5 305 21:16:04,0 1:46:04,0 1:39:07,7 =GT * 100 / 107,0
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
6 226 21:16:34,0 1:46:34,0 1:42:28,1 =GT * 100 / 104,0
NED 106 Ynde
Dick Hooijer, Yngling
7 159 21:19:09,0 1:49:09,0 1:44:57,1 =GT * 100 / 104,0
RS 221 l'etsgo
Nils Bouwman, RS Vareo
8 101 21:29:33,0 1:59:33,0 2:03:14,9 =GT * 100 / 97,0
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
dns 0        
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
dns 0        
816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
dns 0        
NED 211 Pamir
Corne Blankenstijn, Yngling
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
1 946 21:08:09,0 1:38:09,0 1:36:13,5 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten GBR 8016 High Note
Boaz Ras, Hunter Sonata
2 645 21:17:12,0 1:47:12,0 1:41:36,7 =GT * 100 / 105,5
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
3 469 21:26:01,0 1:56:01,0 1:42:13,0 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
4 344 21:15:59,0 1:45:59,0 1:44:56,1 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten 1151 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22
5 247 21:28:10,0 1:58:10,0 1:46:04,5 =GT * 100 / 111,4
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
6 168 21:19:44,0 1:49:44,0 1:47:34,9 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
7 101 21:20:46,0 1:50:46,0 1:49:07,8 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800*1.40
dns 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
1 1101 21:01:01,0 1:26:01,0 1:30:04,2 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 7619 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
2 800 20:56:38,0 1:21:38,0 1:30:12,1 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
3 624 21:01:40,0 1:26:40,0 1:31:42,6 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26 x1.80
4 499 21:07:00,0 1:32:00,0 1:34:50,7 =GT * 100 / 97,0
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
5 402 20:54:53,0 1:19:53,0 1:35:06,0 =GT * 100 / 84,0
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
6 323 21:02:00,0 1:27:00,0 1:37:45,2 =GT * 100 / 89,0
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
7 256 21:13:10,0 1:38:10,0 1:38:39,6 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
8 198 21:06:42,0 1:31:42,0 1:39:08,1 =GT * 100 / 92,5
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
9 147 21:07:59,0 1:32:59,0 1:45:39,8 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
10 101 21:48:06,0 2:13:06,0 2:17:13,0 =GT * 100 / 97,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
dns 0        
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dns 0        
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Sun Odyssey 29.2
dns 0        
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
dns 0        
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
dns 0