Uitslag Zomeravondcompetitie 28 juni 2017

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 28 juni 2017, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 28 juni 2017, 21:40

Open boten - race 7


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
1 578 20:42:46,0 1:12:46,0 1:09:58,1 =GT * 100 / 104,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
2 277 20:45:35,0 1:15:35,0 1:12:40,6 =GT * 100 / 104,0
H 20 Ynde
Dick Hooijer, Yngling
3 101 20:51:15,0 1:21:15,0 1:18:07,5 =GT * 100 / 104,0
54203 Ruud
Ruud Risseeuw, Laser
dns 0        
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
dns 0        
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
dns 0        
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
dns 0        
816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
dns 0        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dns 0        
RS 221 l'etsgo
Nils Bouwman, RS Vareo
dns 0        
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
dns 0        
NED 211 Pamir
Corne Blankenstijn, Yngling
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 7


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
1 800 20:54:21,0 1:24:21,0 1:14:19,0 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten GBR 8016 High Note
Boaz Ras, Hunter Sonata
2 499 20:54:10,0 1:24:10,0 1:19:46,7 =GT * 100 / 105,5
Kajuitboten F 22 Sailcollege
Nick Bijkerk, Fox 22
3 323 21:06:06,0 1:36:06,0 1:25:02,7 =GT * 100 / 113,0
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
4 198 21:02:22,0 1:32:22,0 1:25:07,8 =GT * 100 / 108,5
Kajuitboten 1151 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22
5 101 21:08:11,0 1:38:11,0 1:28:08,2 =GT * 100 / 111,4
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
dns 0        
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
dns 0        
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
dns 0        
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800*1.40
dns 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dns 0        
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
dns 0        
Kajuitboten S 11 Galeos
Yves Fortems, Saffier 26 SC
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 7


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
1 1180 20:40:06,0 1:05:06,0 1:08:10,1 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 7619 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
2 879 20:37:10,0 1:02:10,0 1:08:41,5 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
3 703 20:36:41,0 1:01:41,0 1:09:41,9 =GT * 100 / 88,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
4 578 20:44:22,0 1:09:22,0 1:09:42,9 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
5 481 20:31:53,0 56:53,0 1:10:50,3 =GT * 100 / 80,3
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
6 402 20:41:58,0 1:06:58,0 1:10:51,8 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
7 335 20:43:14,0 1:08:14,0 1:11:49,5 =GT * 100 / 95,0
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
8 277 20:41:42,0 1:06:42,0 1:12:06,5 =GT * 100 / 92,5
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
9 226 20:38:21,0 1:03:21,0 1:15:25,0 =GT * 100 / 84,0
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
10 180 20:44:43,0 1:09:43,0 1:18:20,0 =GT * 100 / 89,0
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
11 139 20:45:54,0 1:10:54,0 1:20:34,1 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten D 34 Compaan
Klaus Gabel, Dehler 34 u-d
12 101 21:02:25,0 1:27:25,0 1:35:32,2 =GT * 100 / 91,5
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26 x1.80
dns 0        
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
dns 0        
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Sun Odyssey 29.2
dns 0        
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
dns 0        
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
dns 0