Uitslag Zomeravondcompetitie 24 mei 2017

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 24 mei 2017, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 24 mei 2017, 21:31

Open boten - race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
1 800 20:47:13,0 1:17:13,0 1:14:14,8 =GT * 100 / 104,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
2 499 20:50:15,0 1:20:15,0 1:17:09,8 =GT * 100 / 104,0
54203 Ruud
Ruud Risseeuw, Laser
3 323 20:54:54,0 1:24:54,0 1:19:20,7 =GT * 100 / 107,0
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
4 198 21:03:43,0 1:33:43,0 1:24:25,8 =GT * 100 / 111,0
RS 221 l'etsgo
Nils Bouwman, RS Vareo
dnf 101        
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
dns 0        
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
dns 0        
816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
dns 0        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dns 0        
NED 106 Ynde
Dick Hooijer, Yngling
dns 0        
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
dns 0        
NED 211 Pamir
Corne Blankenstijn, Yngling
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
1 879 20:59:12,0 1:29:12,0 1:18:35,4 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten GBR 8016 High Note
Boaz Ras, Hunter Sonata
2 578 20:53:10,0 1:23:10,0 1:18:49,9 =GT * 100 / 105,5
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
3 402 20:50:43,0 1:20:43,0 1:19:55,0 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
4 277 20:53:45,0 1:23:45,0 1:22:06,5 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
5 180 20:55:23,0 1:25:23,0 1:24:07,3 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten 1151 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22
6 101 21:05:23,0 1:35:23,0 1:25:37,3 =GT * 100 / 111,4
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
dns 0        
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800*1.40
dns 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
1 1004 20:47:12,0 1:12:12,0 1:15:36,1 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
2 703 20:41:58,0 1:06:58,0 1:15:40,1 =GT * 100 / 88,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
3 527 20:47:13,0 1:12:13,0 1:16:25,2 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
4 402 20:51:29,0 1:16:29,0 1:16:52,1 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
5 305 20:37:51,0 1:02:51,0 1:18:16,1 =GT * 100 / 80,3
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
6 226 20:41:20,0 1:06:20,0 1:18:58,1 =GT * 100 / 84,0
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
7 159 20:50:38,0 1:15:38,0 1:21:45,9 =GT * 100 / 92,5
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
8 101 20:50:17,0 1:15:17,0 1:25:32,9 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
dns 0        
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Sun Odyssey 29.2
dns 0        
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dns 0        
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
dns 0        
Kajuitboten NED 7619 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
dns 0        
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26 x1.80
dnc 0        
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
dnc 0