Uitslag Zomeravondcompetitie 17 mei 2017

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 17 mei 2017, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 17 mei 2017, 21:33

Open boten - race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
1 946 21:02:18,0 1:32:18,0 1:28:45,0 =GT * 100 / 104,0
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
2 645 21:07:44,0 1:37:44,0 1:33:58,5 =GT * 100 / 104,0
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
3 469 21:17:09,0 1:47:09,0 1:36:31,9 =GT * 100 / 111,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
4 344 21:12:18,0 1:42:18,0 1:38:21,9 =GT * 100 / 104,0
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
5 247 21:26:32,0 1:56:32,0 1:41:46,6 =GT * 100 / 114,5
RS 221 l'etsgo
Nils Bouwman, RS Vareo
6 168 21:29:28,0 1:59:28,0 2:03:09,7 =GT * 100 / 97,0
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
dnf 101        
816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
dns 0        
NED 106 Ynde
Dick Hooijer, Yngling
dns 0        
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
dns 0        
NED 211 Pamir
Corne Blankenstijn, Yngling
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten GBR 8016 High Note
Boaz Ras, Hunter Sonata
1 800 21:15:16,0 1:45:16,0 1:39:46,7 =GT * 100 / 105,5
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
2 499 21:23:54,0 1:53:54,0 1:40:21,1 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
3 323 21:14:34,0 1:44:34,0 1:43:31,9 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800*1.40
4 198 21:23:09,0 1:53:09,0 1:47:45,7 =GT * 100 / 105,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
5 101 21:21:19,0 1:51:19,0 1:49:40,3 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
dns 0        
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
dns 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dns 0        
Kajuitboten 737 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
1 1055 20:41:24,0 1:06:24,0 1:22:41,4 =GT * 100 / 80,3
Kajuitboten NED 7619 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
2 754 20:53:50,0 1:18:50,0 1:27:06,5 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
3 578 20:49:07,0 1:14:07,0 1:28:14,1 =GT * 100 / 84,0
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
4 453 20:58:27,0 1:23:27,0 1:28:18,4 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
5 356 20:54:23,0 1:19:23,0 1:29:41,9 =GT * 100 / 88,5
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
6 277 21:02:23,0 1:27:23,0 1:31:30,1 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
7 210 21:08:31,0 1:33:31,0 1:33:59,2 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
8 152 21:08:03,0 1:33:03,0 1:40:35,7 =GT * 100 / 92,5
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
9 101 21:05:46,0 1:30:46,0 1:43:08,6 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
dns 0        
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Sun Odyssey 29.2
dns 0        
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dns 0        
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
dns 0        
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26 x1.80
dnc 0        
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
dnc 0