Uitslag Zomeravondcompetitie 14 juni 2017

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 14 juni 2017, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 14 juni 2017, 21:58

Open boten - race 5


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
1 800 20:58:16,0 1:28:16,0 1:19:31,2 =GT * 100 / 111,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
2 499 20:58:02,0 1:28:02,0 1:24:38,8 =GT * 100 / 104,0
NED 106 Ynde
Dick Hooijer, Yngling
3 323 21:03:39,0 1:33:39,0 1:30:02,9 =GT * 100 / 104,0
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
4 198 21:11:38,0 1:41:38,0 1:31:33,7 =GT * 100 / 111,0
816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
5 101 21:40:29,0 2:10:29,0 1:55:28,3 =GT * 100 / 113,0
54203 Ruud
Ruud Risseeuw, Laser
dns 0        
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
dns 0        
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
dns 0        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dns 0        
RS 221 l'etsgo
Nils Bouwman, RS Vareo
dns 0        
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
dns 0        
NED 211 Pamir
Corne Blankenstijn, Yngling
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 5


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten GBR 8016 High Note
Boaz Ras, Hunter Sonata
1 946 21:02:47,0 1:32:47,0 1:27:56,8 =GT * 100 / 105,5
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
2 645 20:59:22,0 1:29:22,0 1:28:28,9 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
3 469 21:12:20,0 1:42:20,0 1:30:09,7 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten S 11 Galeos
Yves Fortems, Saffier 26 SC
4 344 21:00:24,0 1:30:24,0 1:30:24,0 =GT * 100 / 100,0
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
5 247 21:06:30,0 1:36:30,0 1:34:36,5 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
6 168 21:13:55,0 1:43:55,0 1:42:22,9 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten 1151 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22
7 101 21:26:35,0 1:56:35,0 1:44:39,2 =GT * 100 / 111,4
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
dns 0        
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800*1.40
dns 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 5


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
1 1215 20:48:45,0 1:13:45,0 1:17:13,5 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
2 914 20:44:27,0 1:09:27,0 1:18:28,5 =GT * 100 / 88,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
3 738 20:55:35,0 1:20:35,0 1:20:59,3 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
4 613 20:41:00,0 1:06:00,0 1:22:11,5 =GT * 100 / 80,3
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
5 516 20:52:56,0 1:17:56,0 1:22:28,2 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 7619 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
6 437 20:51:43,0 1:16:43,0 1:24:46,2 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
7 370 20:46:36,0 1:11:36,0 1:25:14,3 =GT * 100 / 84,0
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
8 312 20:51:24,0 1:16:24,0 1:25:50,6 =GT * 100 / 89,0
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
9 261 20:56:25,0 1:21:25,0 1:28:01,1 =GT * 100 / 92,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
10 215 21:00:34,0 1:25:34,0 1:30:04,2 =GT * 100 / 95,0
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
11 174 20:59:30,0 1:24:30,0 1:36:01,4 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
12 136 21:07:01,0 1:32:01,0 1:40:01,1 =GT * 100 / 92,0
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
13 101 21:30:33,0 1:55:33,0 1:59:07,4 =GT * 100 / 97,0
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26 x1.80
dns 0        
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Sun Odyssey 29.2
dns 0        
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
dns 0