Uitslag Zomeravondcompetitie 12 juli 2017

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 12 juli 2017, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 12 juli 2017, 21:38

Open boten - race 9


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
1 800 20:50:28,0 1:20:28,0 1:17:22,3 =GT * 100 / 104,0
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
2 499 20:56:42,0 1:26:42,0 1:18:06,5 =GT * 100 / 111,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
3 323 20:55:33,0 1:25:33,0 1:22:15,6 =GT * 100 / 104,0
816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
4 198 21:10:41,0 1:40:41,0 1:29:06,0 =GT * 100 / 113,0
RS 1 Randmeer
Onbekend, Randmeer
dnf 101        
54203 Ruud
Ruud Risseeuw, Laser
dns 0        
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
dns 0        
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
dns 0        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dns 0        
RS 221 l'etsgo
Nils Bouwman, RS Vareo
dns 0        
H 20 Ynde
Dick Hooijer, Yngling
dns 0        
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
dns 0        
NED 211 Pamir
Corne Blankenstijn, Yngling
dns 0        
NED 26 NED 26
Ferdinand Vroom, Yngling
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 9


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten F 22 Sailcollege
Nick Bijkerk, Fox 22
1 879 21:02:56,0 1:32:56,0 1:22:14,5 =GT * 100 / 113,0
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
2 578 20:53:59,0 1:23:59,0 1:22:20,2 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
3 402 20:55:05,0 1:25:05,0 1:23:24,9 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
4 277 20:59:24,0 1:29:24,0 1:28:04,7 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
5 180 21:10:09,0 1:40:09,0 1:28:14,3 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten 1151 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22
6 101 21:20:27,0 1:50:27,0 1:39:08,8 =GT * 100 / 111,4
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800*1.40
dns 0        
Kajuitboten GBR 8016 High Note
Boaz Ras, Hunter Sonata
dns 0        
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
dns 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dns 0        
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
dns 0        
Kajuitboten S 11 Galeos
Yves Fortems, Saffier 26 SC
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 9


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
1 1180 20:41:57,0 1:06:57,0 1:15:39,0 =GT * 100 / 88,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
2 879 20:46:36,0 1:11:36,0 1:15:46,0 =GT * 100 / 94,5
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
3 703 20:48:39,0 1:13:39,0 1:17:07,2 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 7619 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
4 578 20:45:34,0 1:10:34,0 1:17:58,5 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
5 481 20:53:38,0 1:18:38,0 1:19:01,7 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
6 402 20:48:19,0 1:13:19,0 1:19:15,7 =GT * 100 / 92,5
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
7 335 20:40:00,0 1:05:00,0 1:20:56,8 =GT * 100 / 80,3
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
8 277 20:55:08,0 1:20:08,0 1:24:21,1 =GT * 100 / 95,0
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
9 226 20:55:41,0 1:20:41,0 1:27:30,5 =GT * 100 / 92,2
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
10 180 20:53:26,0 1:18:26,0 1:29:07,7 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
11 139 21:00:30,0 1:25:30,0 1:32:56,1 =GT * 100 / 92,0
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dnf 101        
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26 x1.80
dns 0        
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Sun Odyssey 29.2
dns 0        
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dns 0        
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
dns 0        
Kajuitboten D 34 Compaan
Klaus Gabel, Dehler 34 u-d
dns 0