Uitslag Zomeravondcompetitie 10 mei 2017

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 10 mei 2017, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 10 mei 2017, 21:15

Open boten - race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
1 1101 20:40:42,0 1:10:42,0 1:03:41,6 =GT * 100 / 111,0
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
2 800 20:37:52,0 1:07:52,0 1:05:15,4 =GT * 100 / 104,0
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
3 624 20:41:54,0 1:11:54,0 1:09:08,1 =GT * 100 / 104,0
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
4 499 20:50:34,0 1:20:34,0 1:10:21,8 =GT * 100 / 114,5
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
5 402 20:44:03,0 1:14:03,0 1:11:12,1 =GT * 100 / 104,0
NED 211 Pamir
Corne Blankenstijn, Yngling
6 323 20:44:28,0 1:14:28,0 1:11:36,2 =GT * 100 / 104,0
NED 106 Ynde
Dick Hooijer, Yngling
7 256 20:44:29,0 1:14:29,0 1:11:37,1 =GT * 100 / 104,0
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
8 198 20:44:37,0 1:14:37,0 1:11:44,8 =GT * 100 / 104,0
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
9 147 20:55:16,0 1:25:16,0 1:16:49,0 =GT * 100 / 111,0
RS 221 l'etsgo
Nils Bouwman, RS Vareo
10 101 20:52:24,0 1:22:24,0 1:24:56,9 =GT * 100 / 97,0

Kajuitboten groep 1 - race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
1 800 20:51:13,0 1:21:13,0 1:11:33,4 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
2 499 20:42:31,0 1:12:31,0 1:11:47,9 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
3 323 20:46:24,0 1:16:24,0 1:14:54,1 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
4 198 20:50:38,0 1:20:38,0 1:15:42,7 =GT * 100 / 106,5
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
5 101 20:53:56,0 1:23:56,0 1:22:41,6 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
dns 0        
Kajuitboten 737 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
1 1055 20:35:16,0 1:00:16,0 1:03:06,4 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
2 754 20:36:35,0 1:01:35,0 1:05:10,0 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
3 578 20:32:47,0 57:47,0 1:05:17,5 =GT * 100 / 88,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
4 453 20:40:52,0 1:05:52,0 1:06:11,9 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
5 356 20:30:54,0 55:54,0 1:09:36,8 =GT * 100 / 80,3
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
6 277 20:35:49,0 1:00:49,0 1:12:24,0 =GT * 100 / 84,0
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Sun Odyssey 29.2
7 210 20:47:30,0 1:12:30,0 1:12:51,9 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
8 152 20:41:39,0 1:06:39,0 1:15:44,3 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
9 101 20:47:23,0 1:12:23,0 1:18:30,4 =GT * 100 / 92,2
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
dns 0        
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dns 0        
Kajuitboten NED 7619 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
dns 0        
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26 x1.80
dnc 0        
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 0        
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
dnc 0