Uitslag Winterwedstrijden 28 januari 2018

Home » Uitslagen » Winterwedstrijden 28 januari 2018, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 28 januari 2018, 15:37

SW - race 11


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
1 1,0 11:20:04,0 20:04,0 22:40,5 =GT * 100 / 88,5
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
2 2,0 11:21:10,0 21:10,0 23:08,0 =GT * 100 / 91,5
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
3 3,0 11:22:56,0 22:56,0 23:45,9 =GT * 100 / 96,5
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
4 4,0 11:22:35,0 22:35,0 23:53,9 =GT * 100 / 94,5
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
5 5,0 11:22:07,0 22:07,0 24:10,3 =GT * 100 / 91,5
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
6 6,0 11:26:21,0 26:21,0 24:23,9 =GT * 100 / 108,0
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
7 7,0 11:21:20,0 21:20,0 26:34,0 =GT * 100 / 80,3
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
8 8,0 11:24:47,0 24:47,0 27:41,4 =GT * 100 / 89,5
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
9 9,0 11:26:49,0 26:49,0 28:22,6 =GT * 100 / 94,5
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
10 10,0 11:33:04,0 33:04,0 29:15,8 =GT * 100 / 113,0
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
11 11,0 11:25:10,0 25:10,0 29:15,8 =GT * 100 / 86,0
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dnf 18,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 18,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 18,0        
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
dnc 18,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 18,0        
33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
dnc 18,0        

SW - race 12


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
1 1,0 12:10:05,0 20:05,0 21:56,9 =GT * 100 / 91,5
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
2 2,0 12:11:33,0 21:33,0 22:19,9 =GT * 100 / 96,5
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
3 3,0 12:11:14,0 21:14,0 22:28,1 =GT * 100 / 94,5
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
4 4,0 12:11:05,0 21:05,0 23:02,5 =GT * 100 / 91,5
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
5 5,0 12:15:30,0 25:30,0 23:36,7 =GT * 100 / 108,0
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
6 6,0 12:11:48,0 21:48,0 23:57,4 =GT * 100 / 91,0
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
7 7,0 12:11:47,0 21:47,0 24:36,8 =GT * 100 / 88,5
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
8 8,0 12:11:41,0 21:41,0 27:00,2 =GT * 100 / 80,3
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
9 9,0 12:14:30,0 24:30,0 27:22,5 =GT * 100 / 89,5
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
10 10,0 12:21:05,0 31:05,0 27:30,4 =GT * 100 / 113,0
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
11 11,0 12:16:06,0 26:06,0 27:37,1 =GT * 100 / 94,5
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
12 12,0 12:13:52,0 23:52,0 27:45,1 =GT * 100 / 86,0
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
13 13,0 12:22:36,0 32:36,0 28:15,0 =GT * 100 / 115,4
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 18,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 18,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 18,0        
33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
dnc 18,0        

SW - race 13


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
1 1,0 12:51:37,0 21:37,0 22:52,5 =GT * 100 / 94,5
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
2 2,0 12:51:13,0 21:13,0 23:11,3 =GT * 100 / 91,5
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
3 3,0 12:50:34,0 20:34,0 23:14,3 =GT * 100 / 88,5
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
4 4,0 12:51:45,0 21:45,0 23:46,2 =GT * 100 / 91,5
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
5 5,0 12:51:49,0 21:49,0 23:58,5 =GT * 100 / 91,0
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
6 6,0 12:53:35,0 23:35,0 24:26,3 =GT * 100 / 96,5
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
7 7,0 12:55:03,0 25:03,0 26:30,5 =GT * 100 / 94,5
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
8 8,0 12:53:48,0 23:48,0 26:35,5 =GT * 100 / 89,5
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
9 9,0 12:59:03,0 29:03,0 26:53,9 =GT * 100 / 108,0
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
10 10,0 13:01:59,0 31:59,0 28:18,2 =GT * 100 / 113,0
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
11 11,0 12:54:39,0 24:39,0 28:39,8 =GT * 100 / 86,0
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dnf 18,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnf 18,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 18,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 18,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 18,0        
33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
dnc 18,0        

SW - race 14


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
1 1,0 13:29:05,0 19:05,0 20:51,4 =GT * 100 / 91,5
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
2 2,0 13:29:56,0 19:56,0 21:47,1 =GT * 100 / 91,5
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
3 3,0 13:29:17,0 19:17,0 21:47,3 =GT * 100 / 88,5
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
4 4,0 13:31:17,0 21:17,0 22:03,3 =GT * 100 / 96,5
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
5 5,0 13:31:27,0 21:27,0 22:41,9 =GT * 100 / 94,5
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
6 6,0 13:31:37,0 21:37,0 23:45,3 =GT * 100 / 91,0
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
7 7,0 13:36:10,0 26:10,0 24:13,7 =GT * 100 / 108,0
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
8 8,0 13:33:32,0 23:32,0 26:17,6 =GT * 100 / 89,5
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
9 9,0 13:42:02,0 32:02,0 28:20,9 =GT * 100 / 113,0
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
10 10,0 13:35:00,0 25:00,0 29:04,2 =GT * 100 / 86,0
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dns 18,0        
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
dns 18,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dns 18,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 18,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 18,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 18,0        
33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
dnc 18,0        

ORC - race 11


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
1 1,0 11:21:10,0 21:10,0 18:49,0 =GT * 0,8886
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
2 2,0 11:22:35,0 22:35,0 19:10,0 =GT * 0,8487
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
3 3,0 11:20:04,0 20:04,0 19:11,0 =GT * 0,9558
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
4 4,0 11:22:56,0 22:56,0 19:18,0 =GT * 0,8415
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
5 5,0 11:22:07,0 22:07,0 19:39,0 =GT * 0,8886
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
6 6,0 11:21:20,0 21:20,0 21:00,0 =GT * 0,9844
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
7 7,0 11:24:47,0 24:47,0 21:55,0 =GT * 0,8846
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
8 8,0 11:25:10,0 25:10,0 22:18,0 =GT * 0,8864
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
9 9,0 11:26:49,0 26:49,0 22:46,0 =GT * 0,8487
33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
dnc 11,0        

ORC - race 12


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
1 1,0 12:11:14,0 21:14,0 20:34,0 =GT * 0,9687
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
2 2,0 12:11:33,0 21:33,0 21:01,0 =GT * 0,9753
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
3 3,0 12:10:05,0 20:05,0 21:05,0 =GT * 1,0497
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
4 4,0 12:11:05,0 21:05,0 22:08,0 =GT * 1,0497
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
5 5,0 12:11:47,0 21:47,0 23:54,0 =GT * 1,0971
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
6 6,0 12:11:41,0 21:41,0 24:55,0 =GT * 1,1491
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
7 7,0 12:13:52,0 23:52,0 24:58,0 =GT * 1,0463
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
8 8,0 12:16:06,0 26:06,0 25:17,0 =GT * 0,9687
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
9 9,0 12:14:30,0 24:30,0 25:30,0 =GT * 1,0409
33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
dnc 11,0        

ORC - race 13


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
1 1,0 12:51:37,0 21:37,0 20:56,0 =GT * 0,9687
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
2 2,0 12:51:13,0 21:13,0 22:16,0 =GT * 1,0497
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
3 3,0 12:50:34,0 20:34,0 22:34,0 =GT * 1,0971
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
4 4,0 12:51:45,0 21:45,0 22:50,0 =GT * 1,0497
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
5 5,0 12:53:35,0 23:35,0 23:00,0 =GT * 0,9753
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
6 6,0 12:55:03,0 25:03,0 24:16,0 =GT * 0,9687
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
7 7,0 12:53:48,0 23:48,0 24:46,0 =GT * 1,0409
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
8 8,0 12:54:39,0 24:39,0 25:47,0 =GT * 1,0463
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnf 11,0        
33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
dnc 11,0        

ORC - race 14


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
1 1,0 13:29:05,0 19:05,0 20:02,0 =GT * 1,0497
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
2 2,0 13:31:17,0 21:17,0 20:45,0 =GT * 0,9753
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
3 3,0 13:31:27,0 21:27,0 20:47,0 =GT * 0,9687
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
4 4,0 13:29:56,0 19:56,0 20:55,0 =GT * 1,0497
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
5 5,0 13:29:17,0 19:17,0 21:09,0 =GT * 1,0971
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
6 6,0 13:33:32,0 23:32,0 24:30,0 =GT * 1,0409
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
7 7,0 13:35:00,0 25:00,0 26:09,0 =GT * 1,0463
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
dns 11,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dns 11,0        
33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
dnc 11,0        

Uitslag SW


No Zeilno Naam Punten 11 12 13 14
1 BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
6,0 2 1 2 1
2 NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
13,0 4 3 1 5
3 NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
14,0 1 7 3 3
4 NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
15,0 3 2 6 4
5 NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
15,0 5 4 4 2
6 LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
27,0 6 5 9 7
7 H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
33,0 8 9 8 8
8 4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
35,0 dnc 6 5 6
9 FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
39,0 10 10 10 9
10 GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
44,0 11 12 11 10
11 NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
45,0 9 11 7 dns
12 NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
51,0 7 8 dnf dns
13 KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
67,0 dnf 13 dnf dns
14 GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
72,0 dnc dnc dnc dnc
14 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
72,0 dnc dnc dnc dnc
14 NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
72,0 dnc dnc dnc dnc
14 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
72,0 dnc dnc dnc dnc

Uitslag ORC Triple Number


No Zeilno Naam Punten 11 12 13 14
1 BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
7,0 1 3 2 1
2 NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
7,0 2 1 1 3
3 NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
13,0 4 2 5 2
4 NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
16,0 3 5 3 5
5 NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
17,0 5 4 4 4
6 H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
29,0 7 9 7 6
7 GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
30,0 8 7 8 7
8 NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
34,0 6 6 dnf dns
9 NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
34,0 9 8 6 dns
10 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
44,0 dnc dnc dnc dnc

Klassement SW




No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
        13 14                    
1 NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
26,0 1 4 2 2 1 (5) 1 2 2 4 1 (7)
        3 3                    
2 BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
28,0 5 3 4 (6) 5 1 2 1 1 (7) 2 1
        2 1                    
3 NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
30,0 3 2 1 1 2 3 (4) 4 3 1 (5) 4
        4 2                    
4 NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
30,0 2 1 3 3 3 2 3 3 (7) 2 4 3
        1 (5)                    
5 NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
58,0 6 10 5 4 (dnf) 6 (dnf) 5 4 3 3 2
        6 4                    
6 4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
64,0 4 5 6 5 4 (7) 5 6 6 6 (dnc) 6
        5 6                    
7 LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
98,0 7 6 8 10 6 (12) 10 12 12 (13) 6 5
        9 7                    
8 H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
105,0 8 8 9 8 8 (11) (11) 11 11 9 8 9
        8 8                    
9 GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
117,0 10 7 10 (11) 10 9 9 10 9 11 11 (12)
        11 10                    
10 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
122,0 11 9 7 7 7 10 8 9 8 10 (dnc) (dnc)
        dnc dnc                    
11 FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
126,0 9 11 11 9 9 (13) (13) 13 13 12 10 10
        10 9                    
12 NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
132,0 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc 4 6 7 5 5 7 8
        dnf dns                    
13 NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
140,0 (dnf) (dns) dns dns dns 8 7 8 10 8 9 11
        7 dns                    
14 KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
189,0 (dns) (dns) dns dns dns 14 12 14 14 14 dnf 13
        dnf dns                    
15 GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
216,0 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
        dnc dnc                    
15 NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
216,0 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
        dnc dnc                    
15 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
216,0 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
        dnc dnc                    

Klassement ORC




No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        12 13 14                
1 NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
20,0 1 1 2 2 (3) 2 1 3 (6) 1 2
        1 1 3                
2 BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
27,0 4 3 4 (5) 4 1 2 1 1 (7) 1
        3 2 1                
3 NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
31,5 2 2 1 1 1 3 (4) 4 3 2 (5)
        4 4 4                
4 NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
41,0 3 4 3 3 2 (5) 3 2 (5) 5 3
        5 3 5                
5 NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
52,5 5 7 5 4 (dnf) 6 (dnf) 6 3 3 4
        2 5 2                
6 GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
79,0 7 5 6 7 5 7 7 (8) 7 6 (8)
        7 8 7                
7 H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
86,0 6 6 7 6 6 (9) 8 (9) 9 9 7
        9 7 6                
8 NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
87,0 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc 4 5 5 2 4 6
        6 dnf dns                
9 NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
104,0 (dnf) (dns) dns dns dns 8 6 7 8 8 9
        8 6 dns                
10 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
132,0 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
        dnc dnc dnc