Uitslag Winterwedstrijden 25 maart 2018

Home » Uitslagen » Winterwedstrijden 25 maart 2018, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 25 maart 2018, 16:11

SW - race 15


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
1 1,0 11:42:07,0 27:07,0 29:38,1 =GT * 100 / 91,5
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
2 2,0 11:41:24,0 26:24,0 29:49,8 =GT * 100 / 88,5
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
3 3,0 11:42:42,0 27:42,0 30:16,4 =GT * 100 / 91,5
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
4 4,0 11:44:19,0 29:19,0 31:01,4 =GT * 100 / 94,5
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24
5 5,0 11:44:28,0 29:28,0 31:10,9 =GT * 100 / 94,5
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
6 6,0 11:43:11,0 28:11,0 33:21,2 =GT * 100 / 84,5
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
7 7,0 11:45:40,0 30:40,0 33:42,0 =GT * 100 / 91,0
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
8 8,0 11:46:22,0 31:22,0 36:28,4 =GT * 100 / 86,0
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
9 9,0 11:49:54,0 34:54,0 36:55,9 =GT * 100 / 94,5
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
dnf 20,0        
K 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
dnf 20,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
dnc 20,0        
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dnc 20,0        
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
dnc 20,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 20,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 20,0        
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 20,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 20,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 20,0        

SW - race 16


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
1 1,0 12:37:09,0 27:09,0 29:40,3 =GT * 100 / 91,5
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24
2 2,0 12:39:05,0 29:05,0 30:46,6 =GT * 100 / 94,5
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
3 3,0 12:37:45,0 27:45,0 31:21,4 =GT * 100 / 88,5
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
4 4,0 12:39:03,0 29:03,0 31:44,9 =GT * 100 / 91,5
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
5 5,0 12:40:30,0 30:30,0 32:16,5 =GT * 100 / 94,5
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
6 6,0 12:37:55,0 27:55,0 33:02,3 =GT * 100 / 84,5
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
7 7,0 12:42:27,0 32:27,0 35:39,6 =GT * 100 / 91,0
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
8 8,0 12:41:39,0 31:39,0 36:48,1 =GT * 100 / 86,0
K 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
9 9,0 12:54:04,0 44:04,0 37:05,6 =GT * 100 / 118,8
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
10 10,0 12:46:11,0 36:11,0 38:17,4 =GT * 100 / 94,5
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
dnf 20,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
dnc 20,0        
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dnc 20,0        
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
dnc 20,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 20,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 20,0        
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 20,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 20,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 20,0        

SW - race 17


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
1 1,0 13:26:11,0 26:11,0 28:36,9 =GT * 100 / 91,5
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
2 2,0 13:26:39,0 26:39,0 29:07,5 =GT * 100 / 91,5
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
3 3,0 13:26:16,0 26:16,0 29:40,8 =GT * 100 / 88,5
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24
4 4,0 13:28:14,0 28:14,0 29:52,6 =GT * 100 / 94,5
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
5 5,0 13:28:43,0 28:43,0 31:33,4 =GT * 100 / 91,0
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
6 6,0 13:26:43,0 26:43,0 31:37,0 =GT * 100 / 84,5
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
7 7,0 13:29:56,0 29:56,0 31:40,5 =GT * 100 / 94,5
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
8 8,0 13:29:51,0 29:51,0 34:42,6 =GT * 100 / 86,0
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
9 9,0 13:33:02,0 33:02,0 34:57,4 =GT * 100 / 94,5
K 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
10 10,0 13:43:00,0 43:00,0 36:11,7 =GT * 100 / 118,8
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
dnf 20,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
dnc 20,0        
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dnc 20,0        
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
dnc 20,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 20,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 20,0        
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 20,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 20,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 20,0        

SW - race 18


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
1 1,0 14:15:16,0 25:16,0 27:36,8 =GT * 100 / 91,5
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
2 2,0 14:14:35,0 24:35,0 27:46,7 =GT * 100 / 88,5
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
3 3,0 14:16:19,0 26:19,0 28:45,7 =GT * 100 / 91,5
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
4 4,0 14:17:22,0 27:22,0 28:57,6 =GT * 100 / 94,5
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
5 5,0 14:15:33,0 25:33,0 30:14,2 =GT * 100 / 84,5
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
6 6,0 14:17:52,0 27:52,0 30:37,4 =GT * 100 / 91,0
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
7 7,0 14:18:29,0 28:29,0 33:07,2 =GT * 100 / 86,0
K 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
8 8,0 14:30:29,0 40:29,0 34:04,6 =GT * 100 / 118,8
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
9 9,0 14:22:34,0 32:34,0 34:27,7 =GT * 100 / 94,5
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24
dnf 20,0        
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
dns 20,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
dnc 20,0        
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dnc 20,0        
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
dnc 20,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 20,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 20,0        
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 20,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 20,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 20,0        

SW - race 19


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
1 1,0 15:03:25,0 23:25,0 25:35,5 =GT * 100 / 91,5
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
2 2,0 15:02:43,0 22:43,0 25:40,1 =GT * 100 / 88,5
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
3 3,0 15:03:33,0 23:33,0 25:44,3 =GT * 100 / 91,5
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
4 4,0 15:05:18,0 25:18,0 26:46,4 =GT * 100 / 94,5
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
5 5,0 15:05:29,0 25:29,0 28:00,2 =GT * 100 / 91,0
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
6 6,0 15:03:56,0 23:56,0 28:19,4 =GT * 100 / 84,5
K 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
7 7,0 15:15:24,0 35:24,0 29:47,9 =GT * 100 / 118,8
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
8 8,0 15:06:02,0 26:02,0 30:16,3 =GT * 100 / 86,0
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
9 9,0 15:10:40,0 30:40,0 32:27,1 =GT * 100 / 94,5
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
dns 20,0        
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24
dns 20,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
dnc 20,0        
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dnc 20,0        
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
dnc 20,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 20,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 20,0        
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 20,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 20,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 20,0        

ORC - race 15


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
1 1,0 11:42:07,0 27:07,0 17:59,0 =GT * 0,6630
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
2 2,0 11:42:42,0 27:42,0 18:22,0 =GT * 0,6630
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
3 3,0 11:44:19,0 29:19,0 18:23,0 =GT * 0,6272
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24 OD
4 4,0 11:44:28,0 29:28,0 18:29,0 =GT * 0,6272
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
5 5,0 11:41:24,0 26:24,0 18:36,0 =GT * 0,7047
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
6 6,0 11:43:11,0 28:11,0 19:52,0 =GT * 0,7051
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
7 7,0 11:46:22,0 31:22,0 20:13,0 =GT * 0,6446
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
8 8,0 11:49:54,0 34:54,0 21:53,0 =GT * 0,6272
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
dnc 12,0        
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
dnc 12,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 12,0        

ORC - race 16


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
1 1,0 12:37:09,0 27:09,0 18:00,0 =GT * 0,6630
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24 OD
2 2,0 12:39:05,0 29:05,0 18:14,0 =GT * 0,6272
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
3 3,0 12:40:30,0 30:30,0 19:08,0 =GT * 0,6272
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
4 4,0 12:39:03,0 29:03,0 19:16,0 =GT * 0,6630
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
5 5,0 12:37:45,0 27:45,0 19:33,0 =GT * 0,7047
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
6 6,0 12:37:55,0 27:55,0 19:41,0 =GT * 0,7051
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
7 7,0 12:41:39,0 31:39,0 20:24,0 =GT * 0,6446
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
8 8,0 12:46:11,0 36:11,0 22:42,0 =GT * 0,6272
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
dnc 12,0        
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
dnc 12,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 12,0        

ORC - race 17


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
1 1,0 13:26:11,0 26:11,0 17:22,0 =GT * 0,6630
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
2 2,0 13:26:39,0 26:39,0 17:40,0 =GT * 0,6630
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24 OD
3 3,0 13:28:14,0 28:14,0 17:42,0 =GT * 0,6272
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
4 4,0 13:26:16,0 26:16,0 18:31,0 =GT * 0,7047
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
5 5,0 13:29:56,0 29:56,0 18:46,0 =GT * 0,6272
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
6 6,0 13:26:43,0 26:43,0 18:50,0 =GT * 0,7051
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
7 7,0 13:29:51,0 29:51,0 19:14,0 =GT * 0,6446
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
8 8,0 13:33:02,0 33:02,0 20:43,0 =GT * 0,6272
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
dnc 12,0        
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
dnc 12,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 12,0        

ORC - race 18


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
1 1,0 14:15:16,0 25:16,0 16:45,0 =GT * 0,6630
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
2 2,0 14:17:22,0 27:22,0 17:10,0 =GT * 0,6272
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
3 3,0 14:14:35,0 24:35,0 17:19,0 =GT * 0,7047
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
4 4,0 14:16:19,0 26:19,0 17:27,0 =GT * 0,6630
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
5 5,0 14:15:33,0 25:33,0 18:01,0 =GT * 0,7051
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
6 6,0 14:18:29,0 28:29,0 18:22,0 =GT * 0,6446
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
7 7,0 14:22:34,0 32:34,0 20:26,0 =GT * 0,6272
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24 OD
dnf 12,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
dnc 12,0        
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
dnc 12,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 12,0        

ORC - race 19


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
1 1,0 15:03:25,0 23:25,0 20:48,0 =GT * 0,8886
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
2 2,0 15:03:33,0 23:33,0 20:56,0 =GT * 0,8886
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
3 3,0 15:05:18,0 25:18,0 21:28,0 =GT * 0,8487
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
4 4,0 15:02:43,0 22:43,0 21:43,0 =GT * 0,9558
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
5 5,0 15:03:56,0 23:56,0 22:24,0 =GT * 0,9361
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
6 6,0 15:06:02,0 26:02,0 23:05,0 =GT * 0,8864
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
7 7,0 15:10:40,0 30:40,0 26:02,0 =GT * 0,8487
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24 OD
dns 12,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
dnc 12,0        
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
dnc 12,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 12,0        

Daguitslag SW


No Zeilno Naam Punten 15 16 17 18 19
1 NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
7,0 1 1 1 1 3
2 NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
12,0 2 3 3 2 2
3 BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
13,0 3 4 2 3 1
4 NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
24,0 4 5 7 4 4
5 NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
29,0 6 6 6 5 6
6 4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
30,0 7 7 5 6 5
7 GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
39,0 8 8 8 7 8
8 NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
46,0 9 10 9 9 9
9 ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24
51,0 5 2 4 dnf dns
10 K 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
54,0 dnf 9 10 8 7
11 FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
100,0 dnf dnf dnf dns dns
11 NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
100,0 dnc dnc dnc dnc dnc
11 KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
100,0 dnc dnc dnc dnc dnc
11 H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
100,0 dnc dnc dnc dnc dnc
11 GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
100,0 dnc dnc dnc dnc dnc
11 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
100,0 dnc dnc dnc dnc dnc
11 LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
100,0 dnc dnc dnc dnc dnc
11 NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
100,0 dnc dnc dnc dnc dnc
11 NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
100,0 dnc dnc dnc dnc dnc