Uitslag Sprintwedstrijden 22 april 2018

Home » Uitslagen » Sprintwedstrijden 22 april 2018, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 22 april 2018, 17:09

SW - race 20


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
1 1,0 11:50:54,0 30:54,0 34:54,9 =GT * 100 / 88,5
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
2 2,0 11:52:16,0 32:16,0 35:15,9 =GT * 100 / 91,5
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24
3 3,0 11:54:25,0 34:25,0 36:25,2 =GT * 100 / 94,5
NED 700 l' Esprit du Morbihan
Vincent de Vries, Tina
4 4,0 11:53:21,0 33:21,0 38:06,9 =GT * 100 / 87,5
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
5 5,0 11:53:01,0 33:01,0 39:04,4 =GT * 100 / 84,5
FO 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
6 6,0 12:01:53,0 41:53,0 41:28,1 =GT * 100 / 101,0
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
7 7,0 12:03:39,0 43:39,0 46:11,4 =GT * 100 / 94,5
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
8 8,0 12:01:54,0 41:54,0 46:48,9 =GT * 100 / 89,5
K 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
dnf 22,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
dnc 22,0        
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
dnc 22,0        
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dnc 22,0        
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
dnc 22,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 22,0        
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
dnc 22,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 22,0        
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 22,0        
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
dnc 22,0        
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
dnc 22,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 22,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 22,0        

SW - race 21


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
1 1,0 12:55:07,0 30:07,0 32:54,9 =GT * 100 / 91,5
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
2 2,0 12:54:30,0 29:30,0 33:20,0 =GT * 100 / 88,5
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
3 3,0 12:53:29,0 28:29,0 33:42,5 =GT * 100 / 84,5
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24
4 4,0 12:57:35,0 32:35,0 34:28,8 =GT * 100 / 94,5
NED 700 l' Esprit du Morbihan
Vincent de Vries, Tina
5 5,0 12:55:46,0 30:46,0 35:09,7 =GT * 100 / 87,5
FO 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
6 6,0 13:02:30,0 37:30,0 37:07,7 =GT * 100 / 101,0
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
7 7,0 13:03:56,0 38:56,0 41:12,0 =GT * 100 / 94,5
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
8 8,0 13:03:59,0 38:59,0 43:33,4 =GT * 100 / 89,5
K 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
dnf 22,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
dnc 22,0        
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
dnc 22,0        
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dnc 22,0        
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
dnc 22,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 22,0        
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
dnc 22,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 22,0        
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 22,0        
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
dnc 22,0        
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
dnc 22,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 22,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 22,0        

SW - race 22


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
1 1,0 14:17:47,0 22:47,0 25:44,6 =GT * 100 / 88,5
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24
2 2,0 14:19:48,0 24:48,0 26:14,6 =GT * 100 / 94,5
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
3 3,0 14:19:23,0 24:23,0 26:38,9 =GT * 100 / 91,5
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
4 4,0 14:18:16,0 23:16,0 27:32,1 =GT * 100 / 84,5
NED 700 l' Esprit du Morbihan
Vincent de Vries, Tina
5 5,0 14:20:00,0 25:00,0 28:34,3 =GT * 100 / 87,5
FO 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
6 6,0 14:25:49,0 30:49,0 30:30,7 =GT * 100 / 101,0
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
7 7,0 14:28:01,0 33:01,0 34:56,3 =GT * 100 / 94,5
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
8 8,0 14:28:17,0 33:17,0 37:11,3 =GT * 100 / 89,5
K 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
dns 22,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
dnc 22,0        
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
dnc 22,0        
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dnc 22,0        
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
dnc 22,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 22,0        
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
dnc 22,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 22,0        
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 22,0        
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
dnc 22,0        
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
dnc 22,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 22,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 22,0        

SW - race 23


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
1 1,0 15:16:56,0 21:56,0 24:47,0 =GT * 100 / 88,5
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
2 2,0 15:18:09,0 23:09,0 25:18,0 =GT * 100 / 91,5
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24
3 3,0 15:20:11,0 25:11,0 26:38,9 =GT * 100 / 94,5
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
4 4,0 15:17:43,0 22:43,0 26:53,0 =GT * 100 / 84,5
NED 700 l' Esprit du Morbihan
Vincent de Vries, Tina
5 5,0 15:19:07,0 24:07,0 27:33,7 =GT * 100 / 87,5
FO 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
6 6,0 15:25:44,0 30:44,0 30:25,7 =GT * 100 / 101,0
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
7 7,0 15:23:18,0 28:18,0 31:37,2 =GT * 100 / 89,5
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
8 8,0 15:26:35,0 31:35,0 33:25,3 =GT * 100 / 94,5
K 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
dns 22,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
dnc 22,0        
FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
dnc 22,0        
KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
dnc 22,0        
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
dnc 22,0        
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 22,0        
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
dnc 22,0        
13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 22,0        
LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 22,0        
4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
dnc 22,0        
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
dnc 22,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 22,0        
NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
dnc 22,0        

ORC - race 20


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
1 1,0 11:52:16,0 32:16,0 21:24,0 =GT * 0,6630
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24 OD
2 2,0 11:54:25,0 34:25,0 21:35,0 =GT * 0,6272
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
3 3,0 11:50:54,0 30:54,0 21:47,0 =GT * 0,7047
NED 700 l' Esprit du Morbihan
Vincent de Vries, Tina
4 4,0 11:53:21,0 33:21,0 22:52,0 =GT * 0,6856
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
5 5,0 11:53:01,0 33:01,0 23:17,0 =GT * 0,7051
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
6 6,0 12:01:54,0 41:54,0 27:22,0 =GT * 0,6530
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
7 7,0 12:03:39,0 43:39,0 27:23,0 =GT * 0,6272
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
dnc 13,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
dnc 13,0        
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
dnc 13,0        
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
dnc 13,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 13,0        

ORC - race 21


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
1 1,0 12:55:07,0 30:07,0 19:58,0 =GT * 0,6630
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
2 2,0 12:53:29,0 28:29,0 20:05,0 =GT * 0,7051
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24 OD
3 3,0 12:57:35,0 32:35,0 20:26,0 =GT * 0,6272
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
4 4,0 12:54:30,0 29:30,0 20:47,0 =GT * 0,7047
NED 700 l' Esprit du Morbihan
Vincent de Vries, Tina
5 5,0 12:55:46,0 30:46,0 21:06,0 =GT * 0,6856
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
6 6,0 13:03:56,0 38:56,0 24:25,0 =GT * 0,6272
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
7 7,0 13:03:59,0 38:59,0 25:27,0 =GT * 0,6530
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
dnc 13,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
dnc 13,0        
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
dnc 13,0        
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
dnc 13,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 13,0        

ORC - race 22


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24 OD
1 1,0 14:19:48,0 24:48,0 15:33,0 =GT * 0,6272
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
2 2,0 14:17:47,0 22:47,0 16:03,0 =GT * 0,7047
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
3 3,0 14:19:23,0 24:23,0 16:10,0 =GT * 0,6630
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
4 4,0 14:18:16,0 23:16,0 16:24,0 =GT * 0,7051
NED 700 l' Esprit du Morbihan
Vincent de Vries, Tina
5 5,0 14:20:00,0 25:00,0 17:08,0 =GT * 0,6856
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
6 6,0 14:28:01,0 33:01,0 20:42,0 =GT * 0,6272
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
7 7,0 14:28:17,0 33:17,0 21:44,0 =GT * 0,6530
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
dnc 13,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
dnc 13,0        
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
dnc 13,0        
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
dnc 13,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 13,0        

ORC - race 23


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70 OD
1 1,0 15:18:09,0 23:09,0 20:34,0 =GT * 0,8886
NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
2 2,0 15:16:56,0 21:56,0 20:58,0 =GT * 0,9558
NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25 (od)
3 3,0 15:17:43,0 22:43,0 21:16,0 =GT * 0,9361
ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24 OD
4 4,0 15:20:11,0 25:11,0 21:22,0 =GT * 0,8487
NED 700 l' Esprit du Morbihan
Vincent de Vries, Tina
5 5,0 15:19:07,0 24:07,0 22:10,0 =GT * 0,9193
H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody OD
6 6,0 15:23:18,0 28:18,0 25:02,0 =GT * 0,8846
NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24 OD
7 7,0 15:26:35,0 31:35,0 26:48,0 =GT * 0,8487
GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
dnc 13,0        
NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24 OD
dnc 13,0        
NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24 OD
dnc 13,0        
NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70 OD
dnc 13,0        
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 13,0        

Daguitslag SW


No Zeilno Naam Punten 20 21 22 23
1 NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
5,0 1 2 1 1
2 BEL 103 Joehoe
Manon Baartmans, J/70
8,0 2 1 3 2
3 ITA 148 Julai
Tom Werff, J/24
12,0 3 4 2 3
4 NED 33 NAP !
Gaitan & Marcel van Pagee, Maxfun 25
16,0 5 3 4 4
5 NED 700 l' Esprit du Morbihan
Vincent de Vries, Tina
19,0 4 5 5 5
6 FO 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
24,0 6 6 6 6
7 NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
29,0 7 7 7 8
8 H 2476 Capricorn
Ronald Passchier, Jeanneau Melody
31,0 8 8 8 7
9 K 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
88,0 dnf dnf dns dns
9 NED 5155 Viper
Tom Werff, Victoire V24
88,0 dnc dnc dnc dnc
9 FO 22 Fox 19
Sabine Dambruin, Fox 22
88,0 dnc dnc dnc dnc
9 KI 680 Brakboord
Marco Kreft, Kievit 680
88,0 dnc dnc dnc dnc
9 NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
88,0 dnc dnc dnc dnc
9 GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
88,0 dnc dnc dnc dnc
9 GER 7471 Kiebestan
Bernd Kirchberg, Dehler 34 Nova
88,0 dnc dnc dnc dnc
9 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
88,0 dnc dnc dnc dnc
9 LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
88,0 dnc dnc dnc dnc
9 4289 Auklet
Bert de Ridder, vd Stadt 900
88,0 dnc dnc dnc dnc
9 NED 964 DRV
David van de Plasse, J/70
88,0 dnc dnc dnc dnc
9 NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
88,0 dnc dnc dnc dnc
9 NED 7829 Uilenspiegel
Rob Nagelkerke, Pretorien 35
88,0 dnc dnc dnc dnc