Uitslag Snertrace 2018

Home » Uitslagen » Snertrace 2018, Jachtclub Veere
Geplaatst door Edwin Louwerse op 21 oktober 2018, 17:50

Groep 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.50
1 1101 14:52:31,0 2:52:31,0 3:03:08,3 =GT * 100 / 94,2
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
2 800 14:50:02,0 2:50:02,0 3:07:52,9 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
3 624 14:50:15,0 2:50:15,0 3:11:17,5 =GT * 100 / 89,0
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
4 499 15:13:02,0 3:13:02,0 3:14:00,2 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten BEL 4 Bojangles22
Petrus Goyvaerts, J/22
5 402 15:10:54,0 3:10:54,0 3:19:53,7 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten C 38 Second Star
Robbert-Jan Ras, C & C 38
6 323 15:10:33,0 3:10:33,0 3:38:16,2 =GT * 100 / 87,3
Kajuitboten DEH 33 Good luck charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33 cruising
7 256 15:10:32,0 3:10:32,0 3:41:33,0 =GT * 100 / 86,0
Kajuitboten NED 2948 Nirvana
Jan Vermet, Sigma 36
8 198 15:42:14,0 3:42:14,0 4:12:32,3 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten H 2648 Baby Blue
Johan van Cranenburgh, S & S 34
9 147 16:06:22,0 4:06:22,0 4:23:29,6 =GT * 100 / 93,5
Kajuitboten NED 8146 Camelot
Jet Idskes, First 40
10 101 15:30:15,0 3:30:15,0 4:36:38,7 =GT * 100 / 76,0
Openboten 4436 St James
Dirk Jan Parlevliet, 16m2
dns 0        

Groep 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Openboten NED 227 Peu Agite
Niels van Pagee, Yngling
1 1101 14:45:38,0 2:45:38,0 2:39:15,8 =GT * 100 / 104,0
Openboten NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
2 800 14:51:18,0 2:51:18,0 2:44:42,7 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
3 624 14:59:40,0 2:59:40,0 2:50:18,0 =GT * 100 / 105,5
Kajuitboten E 26 NJUTA
Rudie Cools, Etap 26i
4 499 15:00:42,0 3:00:42,0 2:52:05,7 =GT * 100 / 105,0
Kajuitboten 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
5 402 15:03:34,0 3:03:34,0 2:54:49,5 =GT * 100 / 105,0
Kajuitboten LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
6 323 15:13:21,0 3:13:21,0 3:06:48,7 =GT * 100 / 103,5
Kajuitboten KI 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
7 256 15:51:41,0 3:51:41,0 3:19:12,7 =GT * 100 / 116,3
Kajuitboten PIE 850 Noorderzon
Andre Schram, Piewiet 850
8 198 15:39:54,0 3:39:54,0 3:23:36,7 =GT * 100 / 108,0
Kajuitboten H 1731 Mees
Willem Bertels, S & S Aqua
9 147 16:04:54,0 4:04:54,0 3:52:08,0 =GT * 100 / 105,5
Kajuitboten DEH 760 Niniane II
Familie Fokke-Scheiberlich, Dehler Delanta 7.60
dnf 101