Uitslag Nazomeravondcompetitie 29 augustus 2018

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 29 augustus 2018, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 29 augustus 2018, 22:04

Open boten - race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 243 De Waling
Raoul van de Visse, Yngling
1 101 20:24:41,0 54:41,0 50:24,0 =GT * 100 / 108,5
54203 BZN
Ruud Risseeuw, Laser
dnc 0        
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
dnc 0        
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
dnc 0        
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
dnc 0        
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
dnc 0        
NED 326 Kuikens
Stan Tavenier, Yngling
dnc 0        
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
dnc 0        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dnc 0        
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
dnc 0        
NED 211 Pamir
Dick Hooijer, Yngling
dnc 0        

Kajuitboten groep 1 - race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
1 578 20:18:47,0 48:47,0 48:18,0 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
2 277 20:24:48,0 54:48,0 53:43,5 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten 562 Sol
Roelfina van de Weg, Kolibrie 560 *1.05
3 101 20:33:59,0 1:03:59,0 56:22,4 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
dnc 101        
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
dnc 101        
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
dnc 101        
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
dnc 101        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 101        
Kajuitboten S 11 Galeos
Yves Fortems, Saffier 26 SC
dnc 101        
Kajuitboten KI 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
dnc 101        
Kajuitboten SL 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 101        
Kajuitboten NED 2261 Arriba
Stephan Jongedijk, Robber 3 SL
dnc 101        
Kajuitboten 6915 Big Chouffe
Richard Dijkwel, First 22
dnc 101        
Kajuitboten H 27 Heer Bommel
Kevin Hulsman, Friendship 22 * 1.10
dnc 101        
Kajuitboten 144 Marlin
Robert van de Weg, Contest 31HT *1.75
dnc 101        
Kajuitboten GER 222 Aphrodite
Olaf Lange, International 806
dnc 101        

Kajuitboten groep 2 - race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
1 578 20:16:33,0 41:33,0 46:56,9 =GT * 100 / 88,5
Kajuitboten F 317 Breeze
Antoine Pieters, Beneteau First 31.7
2 277 20:26:28,0 51:28,0 58:29,1 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
3 101 20:30:54,0 55:54,0 1:03:31,4 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
dnc 0        
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
dnc 0        
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
dnc 0        
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
dnc 0        
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dnc 0        
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
dnc 0        
Kajuitboten NED 8146 Camelot
Jet Idskes, Beneteau First 40
dnc 0        

Sportboten open boten - race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
1 703 20:18:42,0 43:42,0 45:45,6 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
2 402 20:16:50,0 41:50,0 46:13,5 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
3 226 20:20:19,0 45:19,0 47:57,2 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
4 101 20:25:46,0 50:46,0 53:43,3 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dnc 0        
Kajuitboten NED 7618 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
dnc 0        
Open-boten NED 45 Zilvermeeuw
Frank van den Berg, G2
dnc 0        
Open-boten GER 5 LooRa4
Jan Pieter Loock, SK 2
dnc 0