Uitslag Nazomeravondcompetitie 23 augustus 2017

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 23 augustus 2017, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 23 augustus 2017, 21:20

Open boten - race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
1 800 20:32:16,0 1:02:16,0 59:52,3 =GT * 100 / 104,0
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
2 499 20:34:16,0 1:04:16,0 1:01:47,7 =GT * 100 / 104,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
3 323 20:34:22,0 1:04:22,0 1:01:53,5 =GT * 100 / 104,0
816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
4 198 20:43:46,0 1:13:46,0 1:05:16,8 =GT * 100 / 113,0
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
5 101 20:40:44,0 1:10:44,0 1:08:00,8 =GT * 100 / 104,0
54203 Ruud
Ruud Risseeuw, Laser
dns 0        
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
dns 0        
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
dns 0        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dns 0        
RS 221 l'etsgo
Nils Bouwman, RS Vareo
dns 0        
H 20 Ynde
Dick Hooijer, Yngling
dns 0        
NED 211 Pamir
Dick Hooijer, Yngling
dns 0        
NED 26 NED 26
Ferdinand Vroom, Yngling
dns 0        
RS 1 Randmeer
Onbekend, Randmeer
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten S 11 Galeos
Yves Fortems, Saffier 26 SC
1 578 20:38:13,0 1:08:13,0 1:08:13,0 =GT * 100 / 100,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
2 277 20:49:16,0 1:19:16,0 1:09:50,3 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
3 101 20:40:59,0 1:10:59,0 1:10:16,8 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
dns 0        
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
dns 0        
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
dns 0        
Kajuitboten DUF 29 Alegria
Nadine Tilroe, Dufour 29 * 1.60
dns 0        
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800*1.40
dns 0        
Kajuitboten GBR 8016 High Note
Boaz Ras, Hunter Sonata
dns 0        
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
dns 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dns 0        
Kajuitboten 1151 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22
dns 0        
Kajuitboten F 22 Sailcollege
Nick Bijkerk, Fox 22
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
1 1004 20:26:22,0 51:22,0 58:02,5 =GT * 100 / 88,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
2 703 20:34:07,0 59:07,0 59:24,8 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
3 527 20:31:12,0 56:12,0 59:28,3 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
4 402 20:29:29,0 54:29,0 59:32,7 =GT * 100 / 91,5
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
5 305 20:35:15,0 1:00:15,0 1:03:05,3 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
6 226 20:36:03,0 1:01:03,0 1:04:15,8 =GT * 100 / 95,0
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
7 159 20:38:20,0 1:03:20,0 1:05:17,5 =GT * 100 / 97,0
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
8 101 20:28:30,0 53:30,0 1:06:37,5 =GT * 100 / 80,3
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26 x1.80
dns 0        
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
dns 0        
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Sun Odyssey 29.2
dns 0        
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dns 0        
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
dns 0        
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dns 0        
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
dns 0        
Kajuitboten NED 7619 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
dns 0        
Kajuitboten D 34 Compaan
Klaus Gabel, Dehler 34 u-d
dns 0