Uitslag Nazomeravondcompetitie 22 augustus 2018

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 22 augustus 2018, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 22 augustus 2018, 22:08

Open boten - race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
1 402 20:47:54,0 1:17:54,0 1:14:54,2 =GT * 100 / 104,0
54203 BZN
Ruud Risseeuw, Laser
2 101 20:53:41,0 1:23:41,0 1:16:46,4 =GT * 100 / 109,0
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
dnc 0        
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
dnc 0        
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
dnc 0        
NED 326 Kuikens
Stan Tavenier, Yngling
dnc 0        
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
dnc 0        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dnc 0        
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
dnc 0        
NED 211 Pamir
Dick Hooijer, Yngling
dnc 0        

Kajuitboten groep 1 - race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten GER 222 Aphrodite
Olaf Lange, International 806
1 1004 20:48:10,0 1:18:10,0 1:15:09,6 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
2 703 20:50:41,0 1:20:41,0 1:19:53,1 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
3 527 20:54:42,0 1:24:42,0 1:23:02,3 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten 562 Sol
Roelfina van de Weg, Kolibrie 560 *1.05
4 402 21:14:46,0 1:44:46,0 1:32:18,3 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
5 305 21:10:38,0 1:40:38,0 1:36:45,8 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten 144 Marlin
Robert van de Weg, Contest 31HT *1.75
6 226 21:12:03,0 1:42:03,0 1:39:04,7 =GT * 100 / 103,0
Kajuitboten KI 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
dnf 101        
Kajuitboten 6915 Big Chouffe
Richard Dijkwel, First 22
dnf 101        
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
dnc 0        
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
dnc 0        
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
dnc 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 0        
Kajuitboten S 11 Galeos
Yves Fortems, Saffier 26 SC
dnc 0        
Kajuitboten SL 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 0        
Kajuitboten NED 2261 Arriba
Stephan Jongedijk, Robber 3 SL
dnc 0        
Kajuitboten H 27 Heer Bommel
Kevin Hulsman, Friendship 22 * 1.10
dnc 0        

Kajuitboten groep 2 - race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
1 879 20:34:46,0 59:46,0 1:07:32,0 =GT * 100 / 88,5
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
2 578 20:34:54,0 59:54,0 1:13:13,6 =GT * 100 / 81,8
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
3 402 20:51:46,0 1:16:46,0 1:17:09,1 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
4 277 20:52:33,0 1:17:33,0 1:23:23,2 =GT * 100 / 93,0
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
5 180 21:06:48,0 1:31:48,0 1:44:19,1 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten NED 8146 Camelot
Jet Idskes, Beneteau First 40
6 101 21:01:41,0 1:26:41,0 1:51:07,9 =GT * 100 / 78,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
dnc 0        
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dnc 0        
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
dnc 0        
Kajuitboten F 317 Breeze
Antoine Pieters, Beneteau First 31.7
dnc 0        

Sportboten open boten - race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
1 703 20:41:41,0 1:06:41,0 1:10:33,9 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 7618 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
2 402 20:39:58,0 1:04:58,0 1:11:47,2 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
3 226 20:40:21,0 1:05:21,0 1:12:12,6 =GT * 100 / 90,5
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
4 101 20:45:08,0 1:10:08,0 1:13:26,3 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dnc 0        
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
dnc 0        
Open-boten NED 45 Zilvermeeuw
Frank van den Berg, G2
dnc 0        
Open-boten GER 5 LooRa4
Jan Pieter Loock, SK 2
dnc 0