Uitslag Nazomeravondcompetitie 12 september 2018

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 12 september 2018, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 12 september 2018, 21:22

Open boten - race 5


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
1 402 20:19:46,0 49:46,0 44:50,1 =GT * 100 / 111,0
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
2 101 20:21:02,0 51:02,0 49:04,2 =GT * 100 / 104,0
54203 BZN
Ruud Risseeuw, Laser
dnc 101        
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
dnc 101        
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
dnc 101        
NED 326 Kuikens
Stan Tavenier, Yngling
dnc 101        
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
dnc 101        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dnc 101        
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
dnc 101        
NED 211 Pamir
Dick Hooijer, Yngling
dnc 101        
NED 243 De Waling
Raoul van de Visse, Yngling
dnc 101        

Kajuitboten groep 1 - race 5


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
1 800 20:20:19,0 50:19,0 49:49,1 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
2 499 20:31:35,0 1:01:35,0 1:00:22,5 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten 6915 Big Chouffe
Richard Dijkwel, First 22
3 323 20:38:30,0 1:08:30,0 1:02:16,4 =GT * 100 / 110,0
Kajuitboten 562 Sol
Roelfina van de Weg, Kolibrie 560 *1.05
4 198 20:49:20,0 1:19:20,0 1:09:53,8 =GT * 100 / 113,5
Kajuitboten KI 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
5 101 20:55:28,0 1:25:28,0 1:13:29,3 =GT * 100 / 116,3
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
dnc 101        
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
dnc 101        
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
dnc 101        
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
dnc 101        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 101        
Kajuitboten S 11 Galeos
Yves Fortems, Saffier 26 SC
dnc 101        
Kajuitboten SL 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
dnc 101        
Kajuitboten NED 2261 Arriba
Stephan Jongedijk, Robber 3 SL
dnc 101        
Kajuitboten H 27 Heer Bommel
Kevin Hulsman, Friendship 22 * 1.10
dnc 101        
Kajuitboten 144 Marlin
Robert van de Weg, Contest 31HT *1.75
dnc 101        
Kajuitboten GER 222 Aphrodite
Olaf Lange, International 806
dnc 101        

Kajuitboten groep 2 - race 5


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
1 946 20:15:38,0 40:38,0 45:54,8 =GT * 100 / 88,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
2 645 20:25:44,0 50:44,0 50:59,3 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
3 469 20:18:43,0 43:43,0 53:26,6 =GT * 100 / 81,8
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
4 344 20:26:57,0 51:57,0 59:02,0 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten F 317 Breeze
Antoine Pieters, Beneteau First 31.7
5 247 20:28:43,0 53:43,0 1:01:02,5 =GT * 100 / 88,0
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
6 168 20:33:25,0 58:25,0 1:03:21,5 =GT * 100 / 92,2
Kajuitboten NED 8146 Camelot
Jet Idskes, Beneteau First 40
7 101 20:34:03,0 59:03,0 1:17:41,8 =GT * 100 / 76,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
dnc 101        
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
dnc 101        
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dnc 101        

Sportboten open boten - race 5


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
1 578 20:21:34,0 46:34,0 48:45,7 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
2 277 20:23:17,0 48:17,0 51:05,6 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
3 101 20:30:14,0 55:14,0 58:26,9 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
dnc 101        
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dnc 101        
Kajuitboten NED 7618 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
dnc 101        
Open-boten NED 45 Zilvermeeuw
Frank van den Berg, G2
dnc 101        
Open-boten GER 5 LooRa4
Jan Pieter Loock, SK 2
dnc 101