Uitslag Haringrace 2019

Home » Uitslagen » Haringrace 2019, Jachtclub Veere
Geplaatst door Edwin Louwerse op 16 juni 2019, 20:41

SW 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 700 l' Esprit du Morbihan
Vincent de Vries, Tina 37.5
1 1,0 14:39:32,0 2:39:32,0 2:57:15,6 =GT * 100 / 90,0
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
2 2,0 14:27:38,0 2:27:38,0 3:00:28,9 =GT * 100 / 81,8
NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.50
3 3,0 14:52:16,0 2:52:16,0 3:02:52,4 =GT * 100 / 94,2
NED 33 NAP
Marcel van Pagee, Maxfun 25
4 4,0 14:34:55,0 2:34:55,0 3:03:20,0 =GT * 100 / 84,5
NED 7618 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau 25 Platu
5 5,0 14:47:42,0 2:47:42,0 3:05:18,2 =GT * 100 / 90,5
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
6 6,0 14:50:18,0 2:50:18,0 3:08:10,6 =GT * 100 / 90,5
NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
7 7,0 15:12:24,0 3:12:24,0 3:13:22,0 =GT * 100 / 99,5
NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
8 8,0 15:04:56,0 3:04:56,0 3:18:51,2 =GT * 100 / 93,0
NED 8978 Breeze
Antoine Pieters, Beneteau First 31.7
9 9,0 15:02:31,0 3:02:31,0 3:23:55,8 =GT * 100 / 89,5
NED 8146 Camelot
Jet Idskes, First 40
10 10,0 14:49:23,0 2:49:23,0 3:24:04,6 =GT * 100 / 83,0
BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dnc 14,0        
BEL 4 Bojangles22
Petrus Goyvaerts, J/22
dnc 14,0        
P 25 J-P
Jean-Paul van der Kolk, Beneteau 25 Platu
dnc 14,0        

SW 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Openboten 887 887
Ad van Hoeve, Spanker
1 1,0 14:27:04,0 2:27:04,0 2:20:44,0 =GT * 100 / 104,5
Openboten NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
2 2,0 14:35:41,0 2:35:41,0 2:29:41,7 =GT * 100 / 104,0
Openboten NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
3 3,0 14:41:10,0 2:41:10,0 2:34:58,1 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten U 27 Blue Moon
Erik Franke, UFO 27
4 4,0 14:48:22,0 2:48:22,0 2:41:07,0 =GT * 100 / 104,5
Kajuitboten E 26 Freya
Rudie Cools, Etap 26i
5 5,0 14:45:15,0 2:45:15,0 2:42:00,6 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten E 30 BO
Pieter Joosse, Etap 30i
6 6,0 14:50:35,0 2:50:35,0 2:46:54,7 =GT * 100 / 102,2
Kajuitboten B 549 Caminante
Simon Gehres, Ohlson 35
7 7,0 14:48:18,0 2:48:18,0 2:48:18,0 =GT * 100 / 100,0
Kajuitboten BEL 469 Freya
Jan Keersmaekers, Etap 20
8 8,0 15:16:06,0 3:16:06,0 2:49:03,1 =GT * 100 / 116,0
Kajuitboten PIE 850 Noorderzon
Andre Schram, Piewiet 850
9 9,0 15:04:52,0 3:04:52,0 2:49:36,1 =GT * 100 / 109,0
Kajuitboten KI 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
10 10,0 15:21:47,0 3:21:47,0 2:52:01,4 =GT * 100 / 117,3
Kajuitboten CLE 23 Geertje 2
Salden Michel, Clever 23
11 11,0 15:05:24,0 3:05:24,0 2:53:16,3 =GT * 100 / 107,0
Kajuitboten LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
12 12,0 15:08:53,0 3:08:53,0 2:59:02,2 =GT * 100 / 105,5