Uitslag Haringrace 2018

Home » Uitslagen » Haringrace 2018, Jachtclub Veere
Geplaatst door Edwin Louwerse op 17 juni 2018, 21:31

SW groep 1


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
1 1142 14:40:25,0 2:40:25,0 3:13:44,4 =GT * 100 / 82,8
NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.50
2 841 15:05:08,0 3:05:08,0 3:13:51,4 =GT * 100 / 95,5
NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
3 665 15:13:59,0 3:13:59,0 3:14:57,5 =GT * 100 / 99,5
NED 7618 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau 25 Platu
4 540 15:02:29,0 3:02:29,0 3:21:38,3 =GT * 100 / 90,5
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
5 443 15:04:19,0 3:04:19,0 3:23:39,9 =GT * 100 / 90,5
DEH 36 Speer
Roelandt Mijnlieff, Dehler 36 SQ
6 364 14:52:22,0 2:52:22,0 3:25:11,9 =GT * 100 / 84,0
NED 33 NAP
Gaitan van Pagee, Maxfun 25
7 297 14:53:52,0 2:53:52,0 3:25:45,6 =GT * 100 / 84,5
DEH 33 Good luck charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33 cruising
8 239 15:04:27,0 3:04:27,0 3:27:14,8 =GT * 100 / 89,0
F 317 Breeze
Antoine Pieters, Beneteau First 31.7
9 188 15:16:12,0 3:16:12,0 3:36:47,7 =GT * 100 / 90,5
NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
10 142 15:34:51,0 3:34:51,0 3:51:01,3 =GT * 100 / 93,0
NED 8 Juffrouw Jannie
Annelieke Landre, J/24
dnf 101        

SW groep 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Openboten 887 887
Ad van Hoeve, Spanker
1 1142 14:23:44,0 2:23:44,0 2:17:32,6 =GT * 100 / 104,5
Openboten NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
2 841 14:45:16,0 2:45:16,0 2:38:54,6 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
3 665 14:57:44,0 2:57:44,0 2:43:03,5 =GT * 100 / 109,0
Kajuitboten BEL 469 Freya
Rudie Cools, Etap 20
4 540 15:09:50,0 3:09:50,0 2:43:39,0 =GT * 100 / 116,0
Openboten NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
5 443 14:50:14,0 2:50:14,0 2:43:41,2 =GT * 100 / 104,0
Openboten 4436 St James
Dirk Jan Parlevliet, 16m2
6 364 15:00:54,0 3:00:54,0 2:45:57,8 =GT * 100 / 109,0
Kajuitboten PIE 850 Noorderzon
Andre Schram, Piewiet 850
7 297 15:01:38,0 3:01:38,0 2:46:38,2 =GT * 100 / 109,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
8 239 14:55:45,0 2:55:45,0 2:52:18,2 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten LO 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
9 188 15:04:24,0 3:04:24,0 2:53:57,7 =GT * 100 / 106,0
Kajuitboten CLE 23 Geertje 2
Salden Michel, Clever 23
10 142 15:10:56,0 3:10:56,0 2:58:26,5 =GT * 100 / 107,0
Kajuitboten H 1731 Mees
Willem Bertels, S & S Aqua
11 101 15:09:26,0 3:09:26,0 2:58:42,6 =GT * 100 / 106,0