Wedstrijdkalender 2014


Dag
Datum
Zeilwedstrijd
Vereniging/locatie
Januari
Zondag
12 januari
Wintercompetitie WSVW
WSV Wolphaartsdijk
Februari
Zondag
9 februari
Wintercompetitie WSVW
WSV Wolphaartsdijk
Maart
Zondag
9 maart
Wintercompetitie WSVW
WSV Wolphaartsdijk
April
Zondag
6 april
Pannenkoekrace Delta Combi
WSV Wolphaartsdijk
Zondag
13 april
Wintercompetitie WSVW
WSV Wolphaartsdijk
Mei
Woensdag
14 mei
Zomeravondcompetitie
WV Arne
Woensdag
21 mei
Zomeravondcompetitie
WV Arne
Woensdag
28 mei
Zomeravondcompetitie
WV Arne
Juni
Woensdag
4 juni
Zomeravondcompetitie
WV Arne
Woensdag
11 juni
Zomeravondcompetitie
WV Arne
Zaterdag
14 juni
Charity Cup
Sail4Charity, Goes
Zondag
15 juni
Charity Cup
Sail4Charity, Goes
Woensdag
18 juni
Zomeravondcompetitie
WV Arne
Vrijdag
20 juni
Zomeravondcompetitie
WV Arne
Zaterdag
21 juni
12 en 24 uurs van het Veerse Meer
Jachthaven Oranjeplaat
Zaterdag
21 juni
Wedstrijd teams Valken Midzomerfeest
WSV Wophaartsdijk
Zondag
22 juni
Haringrace
Jachtclub Veere
Zondag
22 juni
12 en 24 uurs van het Veerse Meer
Jachthaven Oranjeplaat
Woensdag
25 juni
Zomeravondcompetitie
WV Arne
Vrijdag
27 juni
Deltaweek
Stichting Deltaweek
Zaterdag
28 juni
Deltaweek
Stichting Deltaweek
Zondag
29 juni
Deltaweek
Stichting Deltaweek
Maandag
30 juni
Deltaweek
Stichting Deltaweek
Juli
Dinsdag
1 juli
Deltaweek
Stichting Deltaweek
Woensdag
2 juli
Deltaweek
Stichting Deltaweek
Donderdag
3 juli
Deltaweek
Stichting Deltaweek
Vrijdag
4 juli
Deltaweek
Stichting Deltaweek
Zaterdag
5 juli
Deltaweek
Stichting Deltaweek
Zondag
6 juli
Deltaweek
Stichting Deltaweek
Vrijdag
18 juli
Aanbrengwedstrijd Van Loon Hardzeildag
Stichting Behoud Hoogaars
Zaterdag
19 juli
Van Loon Hardzeildag
Stichting Behoud Hoogaars
Augustus
Zaterdag
9 augustus
Mosselrace
WV Yerseke
Woensdag
20 augustus
Nazomeravondcompetitie
WV Arne
Woensdag
27 augustus
Nazomeravondcompetitie
WV Arne
Zaterdag
30 augustus
Arne Cup
WV Arne
Zaterdag
30 augustus
Mosselrace WSVW
WSV Wolphaartsdijk
September
Woensdag
3 september
Nazomeravondcompetitie
WV Arne
Zaterdag
6 september
Delta Marina Cup
Delta Marina Kortgene
Zaterdag
13 september
Vlissingen Blankenberge Regatta
Jachthaven Oostwatering
Zondag
28 september
5e Veerse Meer bokaal
Jachtclub Veere
Oktober
Zondag
5 oktober
Snertrace
Jachtclub Veere
Zaterdag
11 oktober
Antwerprace
RYCB
Zondag
12 oktober
Opticup Delta Combi
WSV Wolphaartsdijk
Zondag
19 oktober
Snertrace WSVW
WSV Wolphaartsdijk
November
Zondag
9 november
Wintercompetitie WSVW
WSV Wolphaartsdijk
December
Zondag
14 december
Wintercompetitie WSVW
WSV Wolphaartsdijk