Zeilwedstrijden Veerse meer

Dè site voor uitslagen en de wedstrijdkalender van de zeilwedstrijden op het Veerse meer.

Aankomende zeilwedstrijden

» Bekijk de wedstrijdkalender voor 2016.

Veerse Meer bokaal

» Alles over de Veerse Meer Bokaal.

Windverwachting

» Bekijk de windverwachting voor het Veerse Meer.

Aankomende wedstrijden

  • 11 december - Wintercompetitie
  • 8 januari - Wintercompetitie
  • 19 februari - Wintercompetitie
  • 12 maart - Wintercompetitie
  • 9 april - Wintercompetitie

Uitslag Snertrace 23 oktober 2016, Jachtclub Veere

Geplaatst door Edwin Louwerse op 23 oktober 2016, 20:52


Open boten


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
YNG 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
1 578 14:31:39,0 2:31:39,0 2:25:49,0 =GT * 100 / 104,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
2 277 14:34:09,0 2:34:09,0 2:28:13,3 =GT * 100 / 104,0
LAS 16 Laser 16
Jan-Kees Duvekot, Laser 16
3 101 15:06:06,0 3:06:06,0 2:53:55,5 =GT * 100 / 107,0



Kajuitboten groep 1 (SW < 100)


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26x1.80
1 1215 14:39:55,0 2:39:55,0 2:46:34,8 =GT * 100 / 96,0
NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7,5
2 914 14:40:18,0 2:40:18,0 2:47:51,2 =GT * 100 / 95,5
NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
3 738 14:47:31,0 2:47:31,0 2:48:21,5 =GT * 100 / 99,5
NED 8429 Dehlirious
Overbeeke, Dehler 36 jv
4 613 14:20:59,0 2:20:59,0 2:50:53,3 =GT * 100 / 82,5
NED 52 Jantje uut de kachel
Marcel Filius, J-24
5 516 14:44:39,0 2:44:39,0 2:54:14,0 =GT * 100 / 94,5
BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
6 437 14:40:58,0 2:40:58,0 2:58:51,1 =GT * 100 / 90,0
GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
7 370 14:46:17,0 2:46:17,0 3:03:44,3 =GT * 100 / 90,5
GS 34 Envol
Boels, Grand Soleil 34
8 312 14:55:49,0 2:55:49,0 3:08:02,4 =GT * 100 / 93,5
NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
9 261 14:59:53,0 2:59:53,0 3:14:28,1 =GT * 100 / 92,5
DEH 33 Good luck charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33 cruising
10 215 14:58:24,0 2:58:24,0 3:16:02,6 =GT * 100 / 91,0
NED 8 Juffrouw Jannie
Annelieke Landre, J-24
11 174 15:11:11,0 3:11:11,0 3:22:18,6 =GT * 100 / 94,5
DEH 34 Compaan
Klaus Gabel, Dehler 34 u-d
12 136 15:14:39,0 3:14:39,0 3:32:43,9 =GT * 100 / 91,5
DUF 35 Little Wing
Emiel de Jager, Dufour 35
13 101 15:33:41,0 3:33:41,0 3:41:53,6 =GT * 100 / 96,3



Kajuitboten groep 2 (SW ≥ 100)


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
SM 1 Yellow Puffin
Ruud Risseeuw, Sailmaster 22
1 1180 14:43:33,0 2:43:33,0 2:23:27,9 =GT * 100 / 114,0
F 211 Belle JEM
Tom Werff, Beneteau First 211
2 879 14:37:02,0 2:37:02,0 2:30:59,6 =GT * 100 / 104,0
VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
3 703 14:45:48,0 2:45:48,0 2:33:31,1 =GT * 100 / 108,0
H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
4 578 15:01:19,0 3:01:19,0 2:39:03,0 =GT * 100 / 114,0
PIE 850 Noorderzon
Andre Schram, Piewiet 850
5 481 14:55:17,0 2:55:17,0 2:45:21,7 =GT * 100 / 106,0
BEL 469 Freyja
Rudie Cools, Etap 20
6 402 15:10:29,0 3:10:29,0 2:45:38,3 =GT * 100 / 115,0
JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
7 335 14:51:49,0 2:51:49,0 2:48:26,9 =GT * 100 / 102,0
CLE 23 Geertje 2
Salden Michel, Clever 23
8 277 14:57:42,0 2:57:42,0 2:51:41,5 =GT * 100 / 103,5
F 1 Flirt
Rob Joosse, Jeanneau Flirt
9 226 15:19:12,0 3:19:12,0 2:51:43,4 =GT * 100 / 116,0
JAN 1 Time Out
Floris van Golen, Jantar 23
10 180 15:42:34,0 3:42:34,0 3:13:32,2 =GT * 100 / 115,0
E 30 BO
Kees Joosse, Etap 30i
11 139 15:20:02,0 3:20:02,0 3:13:49,8 =GT * 100 / 103,2
H 1731 Mees
Willem Bertels, S & S Aqua
12 101 15:28:12,0 3:28:12,0 3:18:17,1 =GT * 100 / 105,0